Harijs un Megana pieņēmuši lēmumu, kas ietekmēs viņu likteni

tautaruna.lv 21.jūlijs, 12:09
 
AFP/Scanpix/LETA
Britu princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla plāno karalienes klātbūtnē kristīt savu meitu Lilibetu Vindzorā. Pēc ekspertu domām, šis lēmums noteiks viņu turpmāko likteni, ziņo Daily Mail.

Princis Harijs neslēpa vēlmi kristīt meitu Lielbritānijā, kad viņš bija ieradies Londonā, lai atklātu pieminekli princesei Diānai. "Harijs vairākiem cilvēkiem teica, ka viņi vēlas, lai meita tiktu kristīta Vindzorā tāpat kā viņas brālis," pavēstīja avots. Pēc viņa teiktā, Harijs un Megana ar prieku gaida brīdi, kad apstākļi ļaus to izdarīt.

Ja Megana Mārkla ieradīsies Lielbritānijā meitas kristību dēļ, tā būs viņas pirmā vizīte valstī kopš oficiālās "aiziešanas" no karaliskās ģimenes.

Daily Mail raksta, ka Lilibeta joprojām nav iekļauta karalienes Elizabetes II mantinieku sarakstā karaliskās ģimenes oficiālajā tīmekļa vietnē. Paredzams, ka viņas vārds tur parādīsies pēc kristībām. Viņa ierindosies astotajā vietā rindā uz troni.

Iepriekš Lielbritānijas karaliskās ģimenes eksperte Daniela Elsere sacīja, ka lēmums kristīt Lilibetu karalienes klātbūtnē tiks uztverts kā mēģinājums uzlabot attiecības starp princi Hariju un Meganu Mārklu un karalieni Elizabeti II, savukārt atteikšanās meitu kristīt Lielbritānijā kļūtu par zīmi, ka attiecības starp šiem ģimenes locekļiem ir sabojātas uz visiem laikiem.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Lai brauc nokrista bērnu Rīgā, kurā baznīcā grib.

21.jūlijs, 12:57 Atbildēt

Kopš kura laika kristī bērnus?

21.jūlijs, 16:04 Atbildēt

Savlaicīgi nenokristot nozīmē atraut bērnu no Dieva labvēlības, šis pasākums jau nokavēts, īstenie karaļnama vecāki savus bērnus krista pāris mēnešu vecumā, bet megana nevar saņemties aplaizīt pašas apd..stos vīra radus, bet, nu ja ļoooti gribas atpakaļ, tad jau varētu ar.

Vispār jau angļu presē šis fakts tiek pasniegts kā varbūtība, nevis nolemtība.

21.jūlijs, 16:39 Atbildēt

Būtu labāk gājuši strādāt nevis visādas liktenīgas intrigas pinuši. Riskē vienreiz tā norauties, ka maz neliksies, un visu atlikušo dzīvi nožēlos.

21.jūlijs, 18:19 Atbildēt

Tu stulbais esi debils savos komentaros ..

23.jūlijs, 11:20 Atbildēt

Bleg..apnicis par shitiem angļu suudiem raksta...vergturiem

25.jūlijs, 7:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas