Bukša viedoklis par vakcinēšanos izraisa vētru soctīklos

tautaruna.lv 21.jūlijs, 9:20
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Dabas vērotājs Vilis Bukšs paudis viedoklis par vakcinēšanos pret Covid-19, stāstoties par iemesliem, kādos gadījumos viņš ietu vakcinēties. Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji, komentējot dabas vērotāja viedokli, gan neskopojās ar asākiem vārdiem, kas veltīti Bukšam.

Savā blogā Bukšs raksta:

"Es ietu vakcinēties, ja...

Atbilde ģimenes ārstam

Es ietu vakcinēties, ja...

Ja saskatītu reālus draudus savai un līdzcilvēku veselībai.

Ja covid19 nebūtu biznesa projekts, bet slimība, kurai tiek meklēti cēloņi un cēloņsakarības.

Ja vakcinācijas process nebūtu mākslīgi radīta kampaņa ar mērķi atmazgāt finansiālus līdzekļus nezināmas izcelsmes vakcīnu iegūšanai.

Ja vakcinācija nebūtu ēnu teātris uz plašsaziņas līdzekļu izgaismota ekrāna.

Ja vakcinācijas procesa organizatori ar varu neuzspiestu savu viedokli citādi domājošiem.

Ja zāļu aģentūras patiešām veicinātu un aizsargātu cilvēku veselību, nevis kalpotu pagaidu situācijām, kur veikli var izmantot savu stāvokli lielas naudas pelnīšanai.

Ja veselīga dzīvesveida popularizēšana būtu prioritāte valsts, valdības un sabiedrisko mediju ikdienas darbā.

Ja vakcinācija nešķeltu sabiedrību, valstis un tautas.

Ja šī mākslīgi radīta pandēmija neizgaismotu globālas skatuves portāla arkas drānu krokās paslēpušos Arlekīnu, kuram pseidonīms Covid19.

Es ietu, ja Sirds un Veselais Saprāts man to pavēlētu!"

Twitter lietotāji gan neslēpa kritiksku attieksmi, komentējot Bukša attieksmi pret vakcinēšanos. Lielākā daļa komentāju domā, ka dabas vērotājam jāpaliek pie ierakstiem par dabu un laika apstākļiem, nevis jākomentē medicīniska rakstura jautājumi.

"Labāk paliec pie laika ziņu prognozēm. Turpmāk atsekoju."

"Ieraksts varēja apstāties pie pirmā "ja". Ļoti atvainojos, bet neredzēt draudus līdzcilvēku veselībai ir aklums - ja vien protams sazvērestības teorija par aktieriem slimnīcās kā pacientiem un izdegušiem ārstiem šķiet reāla. Žēl. Ļoti."

"Labāk rakstiet laika ziņas, jo sirds un saprāts jums nav palīdzējis izprast virusoloģiju un medicīnu."

"Kad spēsiet saskatīt reālus draudus sev vai tuvākajiem, būs jau par vēlu. Barisova ir tik tālu no pārgurušiem ārstiem, slimajiem, kas mēģina paši atsākt elpot. Tā ir maldīga drošības sajūta. Skauž zāļtirgotāju peļņa? Ražojiet pats, pelniet pats."

Jāpiebilst, ka arī citi sabiedrībā zināmi cilvēki pauž viedokli - vakcinēties vai nevakcinēties pret Covid-19. Tā nesen vēstījām, ka aktrise Kristīne Belicka, kas tagad darbojas nekustamo īpašumu jomā, komentējot jautājumu par Covid-19 vakcinēšanās nepieciešamību, pauž viedokli, ka sevi apdraud drīzāk vakcinētie.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 27

 
Anonīms
 
ivo

Re kā pajoļiem nepatīk taisnība..sen ir skaidrs ,ka covid ir bizness ..

21.jūlijs, 9:30 Atbildēt

Sabiedrībā ir tāds bariņš ļaužu sr garīgās attīstības traucējumiem. Tad kāpēc tiek publicēti tikai bukša un arī visādu mozaīku viedokļi par slimībām un ģimeni. Nointervējiet kādu palātas Napoleonu vai kādu citu slavenību, kāpēc tāda vienveidība ?

21.jūlijs, 9:37 Atbildēt

garīgās dabas traucējumi ir tādiem pidariem kā tu,kuriem smadzeņu mazāk kā vistai!

21.jūlijs, 11:05 Atbildēt

ka†rā kreizenes palā†ā pa Napoleonam, Hi†leram vai S†aļinam †ikai anekdo†ēs un filmās, kurās sūdīgs konsul†an†s psihuma jau†ājumosl

un garīgās a††īstības †raucējumi lielumam sabiedrības īs†eno locekļu!

kam džermofōbija, kam †icība "zinā†nei".

21.jūlijs, 11:42 Atbildēt

Atbalstama nostāja. Vakcinēties nedrīkst, ja nav pārliecības par to ko dari, lai vēlāk nav jānožēlo izdarītais. Tas tā pat kā ar sirdsapziņu -sasmērēt viegli, atmazgāt neiespējami. Lai būtu pārliecība, vajadzīgas atbildes uz jautājumiem , vēlams pārliecinošas.

21.jūlijs, 10:01 Atbildēt

Anglijas Sabiedrības veselības aģentūras (PHE) dati liecina, ka pēc inficēšanās ar Covid-19 Delta variantu Apvienotajā Karalistē miruši vismaz 259 cilvēki, no kuriem 116 bija izgājuši pilnu vakcinācijas kursu.

21.jūlijs, 10:26 Atbildēt

UK vairums vakcinējās ar AstraZeneca. Varbūt šī vakcīna nav īsti laba?

21.jūlijs, 10:31 Atbildēt

Daigai no vakcinam neviens nemirst,un mirts tikai tie, kam ir citas smagas slimibas ..

21.jūlijs, 12:55 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nevajag līst diskutēt pār lietām,pār kurām tev nav ne mazākās sajēgas.Neesi ne zinātnieks,ne mediķis.

21.jūlijs, 13:46 Atbildēt

Jāņem vērā, ka UK vakcinēti ir 80% personu vecumā virs 50 un tikai 20% nav vakcinēti, bet no mirušajiem 54% ir nevakcinētie.

21.jūlijs, 20:12 Atbildēt

Kad vienreiz tos Bukša pareģojumus beigs publicēt?!

Nekad nekas nepiepildās!!

Atceraties,ko viņš teica par šo vasaru: tā būs neparasti auksta !!!

21.jūlijs, 10:29 Atbildēt

Draiska!!!Tā viņš neteica gan.un melot nevajag.Es arī lasīju ko viņš teica,un viņa prognozes piepildījās.Bet Trollim un Bricim gan nu prognozēm neticu,kuras tiešām sagrābstītas un nepiepildās.

21.jūlijs, 11:33 Atbildēt

es ietu novakCionē†ies, ja man šā kā †ā bū†u drīz jāmirs† nos† + ja man par †o lielu naudu samaksā†u - pie†iekoši, lai bērniem un mazbērniem nea†s†ā†u †ikai idejas!

21.jūlijs, 11:37 Atbildēt

Man draud piespiedu vakcinācija. Mans saprāts to nepieņem. Ko darīt?

21.jūlijs, 12:42 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

ej prom uz citu darbu,nēesi muļķe

21.jūlijs, 14:00 Atbildēt

Es maijā izbraucu no valsts. Medmāsa esmu. Strādāju savā profesijā Skandināvijas valstī...neviens ar vakcīnu neuzmācas.

21.jūlijs, 17:24 Atbildēt
Oliniete > indra.60f82d38f2188

Ar ko Tu lepojies? Ar to, ka svešā valstī vienmēr būsi ārzemniece, ko vienkārši piecieš, jo kalpo viņiem?

21.jūlijs, 19:34 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > oliniete

un ar ko Latvijā lepoties? Ar vakcinācijas uzmācību kā sūdu muša uz sūda vai ar algu ar kuru tikai savu pliko dirsu nosegt?

21.jūlijs, 20:25 Atbildēt

Kas ir Bukšs un kāpēc man būtu jāieklausās viņa viedoklī?

21.jūlijs, 13:41 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tepat TR bij raksts,ka tikai jebanijs Pfizers no ES prasa 50 miljardus eiro par to suslu.Paši padomājat vai mēnesī ir iespējams saražot 100 000 000 miljoni devu kā to dara Pfizers? Tas tonnās ir 1000 tonnu apmēram.Pat ūdeni sapumpēt tādā daudzumā ir nereāli,bet viņi vakcīnas pret nezināmu slimību tādos tilpumos štancē.Pa pasauli i triljons $ savāksies.Un jūs ticat ,ka tās ir vakcīnas?Tic tikai pidarasi bez smadzenēm kā Mārcis un citi idioti.

21.jūlijs, 14:06 Atbildēt

Man pēc Pfizer vakcīnas pārgāja muguras sāpes. Vairākus gadus mocījos. Un vēl no vairākiem vakcinētajiem esmu dzirdējusi, ka pāriet hroniskas sāpes un iekaisumi. Tad jau nebūs vis ūdens tais flakonos.

21.jūlijs, 17:07 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > oliniete

Mans 103 gadīgais vectēvs ari ar pfizeru vakcinējās, tagad desa darbojas tā,ka Vudmena porniķos filmējas,ar zalupu taisa vaļā alus pudeles un ar kuli bruģakmeņus vietā iedauza.Tāka jau nebūs pliks ūdens tajos flakonos,bet īsta brīnumdzira.ĪSts Brahmas bullis tagad ,jāj visu kas kustas , pat traktoru glušakā nesmādē.Lisajā pleškā šim tagad sasons,pazuda grumbas un palika 90 gadi jaunāks pēc izskata.Goda vārds.!!!!Tagad kovida vakcīnas pat dzer alus vietā un vēl arvien jaunāks paliek.

21.jūlijs, 19:30 Atbildēt

Nu, super! Prieks dzirdēt! Un, cik tādu vakcīnu šis jau dabūjis? Dzirdēju, ka vienam kļūdas pēc esot veselas 4 iepotētas.

Bet, taisnību sakot domāju, ka Tu patiesībā esi no tiem antivaxeriem, kuri izplata visādus šausmu stāstus par vakcīnām, un labas ziņas Tev kā duncis sirdī.

21.jūlijs, 19:42 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > oliniete

man pohuj ejat duraties un taisat eksperimentus ar sevi.Varat kaut visi nosprāgt.Es mirušo no '' kovida'' līdz šim nevienu nezinu un tāpēc ari neredzu iemeslu panikai lai sev durtu kaut kādu suslu.Pie mums visi veseli.

21.jūlijs, 20:28 Atbildēt

Jebkurš normāli domājošs cilvēks sen jau varēja saprast, ka viss nav tā, kā cenšas iestāstīt covid fani.

21.jūlijs, 15:08 Atbildēt

Piekrītu. Es gan interpretētu citiem vārdiem, bet doma tā pati. No vēža nemirst mokās? no sirds slimībām nemirst mokās? Un no tām mirst daudz vairāk kā no covida.

21.jūlijs, 17:00 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

100%.citas slimības sen aizmirstas

21.jūlijs, 20:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:32

Jaunākās diskusijas