FOTO: pēc šķiršanās Gobzems publicē bildi ar sievu

tautaruna.lv 17.maijs, 11:30
 
Oksana Džadana/F64
Politiķis Aldis Gobzems, kas pirms kāda laika paziņoja par šķiršanos no sievas Kristas, sociālajā tīklā Facebook publicējis foto, kurā redzams kopā ar savu bērnu māti.

Kā raksta Gobzems, viņam ar Kristu saglabājušās labas attiecības arī pēc šķiršanās.

Uz šo ierakstu mani pamudināja Singapūras satīns solista un viņa ģimenes šķiršanās publiskā drāma un sabiedrības mešanās šiem jaunajiem cilvēkiem virsū. Es zinu, ka tas nav viegli. Es esmu bijis advokāts un redzējis dzīvē supernaidu starp cilvēkiem, kuri bijuši kopā. Un zinu, ka tas nekur neved. Par to es vēlos uzrakstīt šo ierakstu.
Ir pagājis zināms laiks, kopš pats esmu šķīries. Šo bildi manu bērnu māte Krista bildēja šodien tajā slavenajā Baltezera “villā ar baseinu”. Mums ir labas attiecības, kā redzat.
Nē, mani bērni un viņu mamma nedzīvo mikrorajonā, kā rakstīja prese. Viņi dzīvo tajā “villā”. Pareizāk gan būtu teikt - parastā vidusmēra ģimenes mājā ar trūkumiem. Bet ne par to. Kā rakstīju, es esmu redzējis supernaidu, krimināllietas, krūzīšu dalīšanu, pilnu presi ar savstarpējiem apvainojumiem un pārējo. Mīļie cilvēki, nedariet to!
Lai kas nenotiktu, neļaujiet citiem Jūs personisko lietu apriet vai tajā iejaukties. Ir taču bijis iemesls, kāpēc esat bijuši kopā. Jums taču kaut kas ir paticis vienam uz otru. Atcerieties to! Nedodiet iespēju citiem dalīt Jūsu bērnus vai mantu. Nesūdzieties un neapvainojiet savu bērnu tēti vai mammu. Sakiet labu!
Jūsu bērni grib, ka viņiem ir labi vecāki, nevis, ka tētis kretīns vai mamma dura. Visi bērni grib, ka viņiem ir labākie vecāki. Tie citi, kam Jūs publiski uzticat savu sāpi, nekad neizdarīs neko labāk par Jums pašiem Jūsu attiecībās. Neturiet ļaunu viens uz otru, tas nekur neved. Un nav tā vērts. Es kā advokāts to esmu redzējis. Nav tā vērts! Pārkāpiet pāri. Piedodiet.
Pasakieties par kopā pavadīto laiku un palīdziet viens otram sākt jaunu dzīvi. Vīrietim ir jāaiziet ar vienu pasi, jāatdod viss saviem bērniem un jāsāk no gala. Tas ir normāli. Sievietei vajag drošības sajūtu. Dodiet to. Dodiet to, nebaidieties. Sievietei vīrietim nav jādrāž smadzenes. Tas atmaksāsies, kad bērni pieaugs. Dzīvē gadās visādi, bet naids nav risinājums. Nekad nav bijis un nekad neko nav risinājis. Nenīstiet. Šķirties arī vajag ar mīlestību. Mīliet cilvēkus, kas ir Jūsu dzīvē. Un nekad neiesaistiet citus, īpaši publiku, jaunie cilvēki. Tas neko nedos. Piezvaniet viens otram un aprunājieties!
Bez kliegšanas un pārmetumiem. Un viss izdosies. Dzīvē var sanākt visādi, bet saglabājiet cilvēcīgo! Un Jums nebūs jādala ne bērni, ne manta, ne jātērējas advokātiem vai jāzvana policijai un bāriņtiesai. Neviens naids nav tā vērts. Un, ja nezināt, kā - palūdziet, lai Viņš Jūs vada. Tad arī pēc šķiršanās varēs uztaisīt foto. Bet ne par foto ir šis stāsts, Jūs sapratāt," raksta Gobzems.
Kā vēstīts, iepriekš Gobzems, paziņojot par šķiršanos, rakstīja:
"Es un Krista vēlamies Jūs informēt, ka esam nolēmuši šķirt mūsu laulību. Lēmums ir abpusējs un saskaņots. Milzīgā ar politisko darbību saistītā spriedze un patērētā enerģija izrādījās nesavienojama ar mūsu kā pāra kopā būšanu. Mēs joprojām būsim mīloši vecāki mūsu bērniem un paši labi draugi."
Tāpat jau vēstījām, ka nesen ar ierakstu dalījusies “Tea Tree” improvizācijas teātra dibinātāja un vadītāja, kā arī divu bērnu māte Mairita Rosicka, kura ir "Singapūras satīns" mūziķa Kristapa Strūberga sieva. Sieviete apgalvo, ka pieņēmusi lēmumu "aiziet no vardarbīgām attiecībām" un viņa joprojām par to tiek "sodīta no vainīgā puses".

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kā var salīdzināt parastu šķiršanos ar narkomāna ālēšanos? Bet visiem jau gribas izcelties uz citu fona :D

17.maijs, 11:39 Atbildēt

Izskatās pēc raganas. Es arī no tādas šķirtos un muktu pa gabalu.

17.maijs, 11:39 Atbildēt

Jā...fotografēties telpās ar saules brillēm...Izskatās,ka kundziņam vajag parādīt elektorātam,ka bērnu mamma "dzīvo tajā "villā".Gan viņu precēšanās izskatījās fiktīva,gan šķiršanās.Vai varētu būt tā?

17.maijs, 12:10 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintra.5afe6f04c82ee

Es tokš nezinu..!

17.maijs, 13:44 Atbildēt
Diduu > dzintra.5afe6f04c82ee

100 punkti tur viss fiktīvs!

17.maijs, 23:58 Atbildēt

Domāju,ka viņš ir normāls cilvēks,bet tāds pats vien "galma āksts",kāds bija arī viņa draugs Kaimiņa kungs!

17.maijs, 12:46 Atbildēt

Tikai svari var tik vienkārši izšķirties.....un patiešām viņi nav egoistiski un atriebīgi,ne skaudīgi; bet ļoti mīloši; un tāpēc var aiziet tikai ar Pasi, mantu nedalot. Mīlošāki un godīgāku cilvēku nezinu. Arī mana mamma bija Svari, un mans dēls ir Svari. Es esmu Ūdemsvīrs un ir ļoti laba satikšana ar Svariem, abi darbīgi un viens no otra neko negaida, jo neprot otru izmantot, kaut ko atņemot un atriebjoties. Abi ir ar baltām Aurām. bez negatīvām darbībām. Diemžēl PSRS laikos dzimušiem vīriešiem ir liels negatīvisms iedzimts, kurš laužas ārā..........otram jūtīgam to izjūtot uz katra soļa. Bet ja sajūt savu Sargeņģeli, tad Viņš mūs brīdina uz katra mūsu soļa, lai otru neapvainotu.

17.maijs, 12:46 Atbildēt

Aha, tad jau atkal metīsies kopā.

17.maijs, 13:38 Atbildēt

Gobzems ir vienīgais normāli domājošais visā tajā deputātu simtniekā! Tikai viņa viedoklis vienmēr viņiem visiem ir neērts un traucējošs, tāpēc visu laiku mēģina viņu nolikt. Bet Aldis ir malacis, viņam ir mugurkauls, viņš nelocīsies visiem līdzi "kā vajag"!

17.maijs, 22:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:15

Jaunākās diskusijas