Kaupers stāsta par saslimšanu ar veģetatīvo distoniju

tautaruna.lv 17.maijs, 17:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Pēc pāris gadiem "Prāta Vētras" mūziķis Renārs Kaupers svinēs savu piecdesmit gadu jubileju. Kā Agneses Meieres materiālā "Ezītis miglā" izdevumā "Ieva" saka Kaupers, atskatoties uz nodzīvotajiem gadiem, viņš secina, ka ir tīri labā fiziskā formā, daudz ko piedzīvojis, arī veģetatītvo distoniju.
Renārs nenoliedz, ka viņā ir iedzimts dzīvesprieks un viņš bijis pasargāts no lieliem dzīves lauzieniem, ja nu vienīgi veģetatīvā distonija, kas bija pirms desmit gadiem.

"Tolaik domāju - ārsprāts, un šādi būs jādzīvo visa dzīve? Biju konstantā stresā, nelaimīgs, līdz galam nesaprasts, bija grūti pastāstīt, kas tas tāds ir," saka Kaupers.

Viņš atceras, ka tajā brīdī bija mierinoši uzzināt, ka kādam vēl tā ir. Un ja viņš vēl pasaka, ka, izejot, tam cauri, tu būsi spēcīgāks...

Distonija ir pārvarēta un tagad, kā saka Renārs, viņš māk sakārtot savas emocijas un tikt galā stresa situācijās.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ar distoniju var sadzīvot un var arī atbrīvoties, bet, ja piemetas peredastija, tad no tās vaļā tikt esot ļoti grūti. Es jau nezinu, bet no TR tekstiem tā var saprast.

17.maijs, 18:37 Atbildēt

Vēl viens, kas aizbildinās ar moderno slaistu "slimību". Būtu labāk gājis darīt kaut ko noderīgu, nevis blējis savus aizkauta sivēna kviecieniem līdzīgos "skaņdabus".

17.maijs, 21:19 Atbildēt

"svinēs savu piecdesmit gadu jubileju" - ogo! Jau 50!

17.maijs, 22:20 Atbildēt

Galvenais, ka nav Covid, jo tā veģetatīvā distonija nav lipīga.

18.maijs, 16:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:34

Jaunākās diskusijas