Vai Rūdolfs Plēpis saņems sabiedrības saziedoto naudu?

tautaruna.lv 27.aprīlis, 14:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Sākta ziedojumu vākšana leģendārā aktiera Rūdolfa Plēpja rehabilitācijai, taču viņa meita Viktorija pagaidām ir neziņā, kāda summa ir saziedota un vai šie līdzekļi tiešām tiks piešķirti Plēpja veselības uzlabošanai, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Kur paliks aktierim saziedotā nauda?" izdevumā "Kas Jauns".

Kā zināms, Plēpis ir zaudējis redzi. Viņa meita Viktorija vērsusies vairākās iestādēs, lai saņemtu atbalstu, un ar Latvijas Teātra darbinieku savienības (LTDS) pretimnākšanu ar fonda Rampa A starpniecību tiek vākti finanšu līdzekļi Plēpja rehabilitācijai.

Viktorija atklāj, ka viņa nezina, cik daudz līdzekļu saziedots tēvam, viņa vien aicināta fondā iesniegt čekus par ārstniecības pakalpojumiem.

LTDS jaunais valdes priekšsēdētājs, bijušais Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis atklāj, ka sabiedrības atsaucība bijusi liela un savākts ir diezgan daudz līdzekļu - vairāk, nekā Plēpim vajagot.

Viņš gan pauž bažas par to, vai Plēpim vajadzētu atvēlēt visu saziedoto naudu, jo uzskata, ka tā varētu tikt izlietota nelietderīgi.

Jāpiebilst, ka tieši Rubenis, būdams teātra direktors, atlaida Plēpi no darba "zaļā pūķa" dēļ.

Rubenis atklāj, ka ir paredzēta valdes sēde, kurā tiks lemts par šo līdzekļu izlietojumu.

Komentē 14

 
Anonīms
 
Fra

Lietderīgi naudu Latvijā māk tērēt tikai Ojārs Rubenis. Un tikai Ojārs Rubenis zin, ka saziedots esot vairāk nekā Plēpim vajagot, jo tikai Ojārs Rubenis zin, cik Plēpim vajag.

27.aprīlis, 14:46 Atbildēt
Fra

Ojārs Rubenis bija Nacionālajā direktors, kad Plēpi un Reini izmeta no teātra.

27.aprīlis, 14:50 Atbildēt

Neviens darba devējs nevar mūžīgi auklēties ar žūpām... Jā, gan Plēpis, gan Reinis bija kolosāli aktieri, kad bija cik necik skaidrā, bet ja tā būšana skaidrā kļūst retākā kā Haleja komēta parādīšanās, tad citu variantu nav...

29.aprīlis, 11:46 Atbildēt

Cik tad naudas ir nepieciešams, lai Rūdis atkal redzi atgūtu un cik ir saziedots? Raksts bez jēgas.

27.aprīlis, 15:57 Atbildēt

Pilnīgi garām. Un ne vārda par to, vai redzi vispār var atgūt?

29.aprīlis, 21:22 Atbildēt

Vobščem Rubenis nolēma uzcelt sev māju

27.aprīlis, 16:48 Atbildēt

Saņems labi ja 5%, pārējie aizies administrativiem izdevumiem

27.aprīlis, 16:52 Atbildēt

Katram var paslīdēt kāja,vai pie šīs nelaimes vajadzētu to atcerēties,Pjēpja kungs ir brīnišķīgs aktieris ar lielu ieguldījumu Latvijas valsts kultūrā.Cilvēks ar lielu pensiju nekad nesapratīs mazo pensiju saņēmējus.

27.aprīlis, 18:22 Atbildēt

Abpusēji, Inese, abpusēji..! :)

27.aprīlis, 19:44 Atbildēt

Aha, un Rubenis būs tas īstais soģis un lēmējs, man panāca smiekli.

28.aprīlis, 9:00 Atbildēt

Latvijas tauta, iedzīvotāji saziedoja naudu Rūdolfam Plēpim! Ar konkrētu mērķi - Rūdolfam Plēpim, Rūdolfa Plēpja rehabilitācijai! R. Plēpis un viņa piederīgie ir tiesīgi lemt kā naudu tērēs.

28.aprīlis, 12:08 Atbildēt

Tuesi ta!

29.aprīlis, 14:11 Atbildēt

Rubeni atdod Plēpim naudu

28.aprīlis, 18:57 Atbildēt

Ak Dievs.par ko stridamies!Filmas skatamues visi!Un teatra izrades!Gandriz katru duenu vina balss skan Radio 2!Japalidz!!!

29.aprīlis, 14:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:59

Jaunākās diskusijas