Raimonds Pauls atklāj, kā atmest dzeršanu

tautaruna.lv 29.sep
 
Ekrānuzņēmums
Žurnālista Armanda Tripāna sarunu raidījumā "Rezervēts" latviešu komponists, pianists Raimonds Pauls atklājis savas domas, kā tikt vaļā no alkohola atkarības, kuras valgos reiz bija nonācis arī pats.

Maestro atklāj, ka viņš jau ilgāku laiku pārtraucis lietot alkoholu, ar ko "nevajadzīgi aizrāvies un kas varēja beigties traģiski".

"Ir tikai viena atbilde, kā var nedzert - nedzer! Tikai tā. Nedzer, atsakies no visa," saka Pauls, kurš pat norāda, ka vajag atteikties arī no draugu sanākšanas pie glāzes, jo pietiekot ar pagaršošanu, lai "viss aizietu".

Komponists atzīst, ka jo populārāks ir cilvēks, jo vairāk "ap tevi grozās visādi cilvēki", kuriem esot goda lieta kopā pasēdēt un iedzert.

Ojārs Raimonds Pauls (84) ir latviešu komponists, pianists, politiķis, bijis vairāku Saeimas sasaukumu deputāts. Pauls ir viens no visu laiku populārākajiem Latvijas komponistiem, viņš ir rakstījis mūziku tādiem izpildītājiem kā Viktors Lapčenoks un Nora Bumbiere, Ojārs Grinbergs un Margarita Vilcāne, Valērijs Ļeontjevs, Laima Vaikule, grupām "Credo" un "Remix".Pauls ir sarakstījis mūziku vairākiem mūzikliem, 3 baleta izrādēm, vairāk nekā 50 filmām, no kurām slavenākās ir "Vella kalpi", "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", "Dāvana vientuļai sievietei", "Teātris", "Ilgais ceļš kāpās" u.c., kā arī daudzām teātra izrādēm.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Dzirdēju, ka Kivičs arī taisoties atmest.

29.septembris Atbildēt

Andris jau 8 menesus gandriz nemaz nelieto alkaholu

30.septembris Atbildēt

Nepareizi esiet informēts,ne atmest,bet IEMEST..gan.

29.septembris Atbildēt

cepuri nost Mūsu Paulam!

29.septembris Atbildēt

Pilnīgi pareizi, nē un viss. Esmu ārstējies reizes trīs, vēl vairākas pats mēģināju un nekā. Tad stigri noteicu,- NĒ un nekādos gadījumos. Šogad 35 gadi, kā ne pilītes. Galva nesāp. Vienmēr skaidra. Esmu laimīgs. Savā ziņā arī atkarība, -būt skaidrā.

29.septembris Atbildēt
Fra

Citiem, kam jāpelna nauda ģimenei un arī vecāku atbalstīšanai un medicīnas izdevumiem, nav nemaz laika dzert.

29.septembris Atbildēt

Plānprātiņi nožēlojamie....

30.septembris Atbildēt

Kuri? Tie kas atmet?

30.septembris Atbildēt

Es nedzeru tikai 3 gadus un 8 mēnešus. Piekrītu - vienkārši NEDZER! Kodēšana, dziednieki - bezjēga. Tikai pats, griba, vēlme mainīties. Grūti pirmie trīs mēneši, tad pusgads. Apmeram pec gada, vēlme kost sāk pazust. Vai iestājuses skaidrības atkarība - nezinu, bet dzīvē radikālas pozitīvas izmaiņas.

30.septembris Atbildēt

Nepateicu, ka KONKRĒTI kodu apmēram 15 gadus. Piegriezās...

30.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:21

Jaunākās diskusijas