Pēc Rebenoka slepkavības Lipmans satraucas par savu dzīvību

Viktorija Gabrjuna 29.sep
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Pēdējo notikumu iespaidā, proti, pēc advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības, uzņēmējs Kirovs Lipmans domā par dzīvības apdrošināšanu, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Pēc Rebenoka slepkavības apdrošinās dzīvību" izdevumā "Kas Jauns".
Lipmans uzskata, ka notikušais ar Rebenoku ir drausmīgi un Latvijā ir zems līmenis aizsardzības ziņā, tāpēc par to jādomā pašam.

Uzņēmējs gan uzsver, ka līdz Rebenoka slepkavībai nebija pat domas, ka viņš justos nedroši šajā valstī.

Runājot par saviem drošības pasākumiem, Lipmans atklāj, ka viņam ir signalizācija, videonovērošana, apdrošināšana un sargs - reāls cilvēks, kas sargā Lipmana īpašumu Bulduros.

Lai gan miessargu pakalpojumus uzņēmējs izmantojis tikai vienu reizi dzīvē, viņš uzsver: "Šis gadījums ar Pāvelu Rebenoku tiešām ir radījis uztraukumu. Tas pat ir nevis uztraukums, bet ļoti nepatīkama sajūta."

Lipmans arī piebilst, ka viņam ir veselības apdrošināšana un apdrošināšana nelaimes gadījumiem, bet pēdējo notikumu iespaidā domā arī par dzīvības apdrošināšanu.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Tā nu ir. Lai dzīvo tas, kam nav nekas!

29.septembris Atbildēt

Šis grābs naudu, kur var, pat par savu dzīvību nopelnīs.

29.septembris Atbildēt

Tagat visiem rausejiem sak bikses drebet . Sen bija laiks .Savadak ,policija pat sak raust , tad cik talu aiziet,un tik kliedzvairs nekaunas no tautas nemaz. Laikam redz, kamer tauta kluse tikmer jaslac cik var!!!

29.septembris Atbildēt

Pēc vispārējās pagājušo daudzo gadu he, he of. statistikas, slepkavo advokātus visādus juristus, administratorus, advokātus un LV tiesnešus, ceļmalas bandīteļus Ā nu ja, vien vai divi s bija no VID. Kaut kas valstī neiet, nestrādā pārvaldes daži teikšu, naudas ražošanas zobrati! Smagi zog pašās augšās ???

29.septembris Atbildēt

Ka tikai Ļipmans pats nav kaut kur tajā vainīgs un tagad raustās.

29.septembris Atbildēt

Nu moins--dzīvības apdrošināsanas polise negarantē ,ka tev neuzskries virsū lode vai ķieģelis _)))Bet Lipmanis var neuztraukties..viņš nekad un nekur ar SAVU atmaskošanu nav bāzies..DDD

29.septembris Atbildēt

sekli un tizli skauģu komentāri.

29.septembris Atbildēt

Ne sekli, ne tizli. Ja cilvēks baidās par savu dzīvību, tad valkā bruņuvesti, ķiveri un algo miesassargus, bet apdrošināšanās ir + mantojums dēlam.

30.septembris Atbildēt

Sirdsapziņu arī apdrošināja?

29.septembris Atbildēt

Vai ta šis ar pret OIK uzstājies?

29.septembris Atbildēt

Kā bija rakstit vienā romānā....pie jums visiem atnāks,tikai gaidiet.

30.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:21

Jaunākās diskusijas