"Neierasti, bet ļoti skaisti!"; Antra Stafecka publicē noslēpumainu pašbildi

tautaruna.lv 7.jūl
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Latviešu dziedātāja Antra Stafecka savā Instagram profilā publicējusi skaistu pašbildi, dodot mājienu, ka drīzumā no viņas gaidāmi patīkami jaunumi.

"Kaut kas top! #jaunadziesma #jaunsvideo," vēsta bildes paraksts. Foto Antra redzama īpašā tēlā, kas izcelts ar grimu un matu sakārtojumu.

View this post on Instagram

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Foto īpaši novērtējuši mākslinieces sekotāji. "Ohhhh, neierasti, bet ļoti skaisti. Kā tāds avatars," komplimentus izsaka kāda sekotāja. Savukārt kāds cits komentētājs raksta, ka Antra izskatās kā "pavisam cits cilvēks". Tāpat faniem patīk krāsainās matu šķipsnas, kuras māksliniecei piestāvot.

Antra Stafecka ir latviešu dziedātāja, kura 2012. gada sākumā uzsāka dalību LNT šovā "OKartes skatuve 2". Neskatoties uz veiksmīgo sniegumu un vairākām uzvarām koncertos, dziedātāja veselības problēmu dēļ bija spiesta šovu pamest. Tagad Antra ir gan populāra solo dziedātāja, gan izdevusi dziesmu kopā ar grupu "Otra puse".

Komentē 2

 
Anonīms
 

Bilde normāla. Bet kāpēc virsrakstā teikts, ka neierasti skaisti? Vai tad līdz šim bildes bija atbaidošas(?), netiku ievērojis.

7.jūlijs Atbildēt

Kuram putnam Antra spalvu no pakaļas izrāvusi?

8.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:15

Jaunākās diskusijas