Latviešu mūziķiem, aktieriem un citiem māksliniekiem saziedoti vairāki tūkstoši eiro

tautaruna.lv 30.apr
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Portālā ziedot.lv publicēta iniciatīva "Dots devējam atdodas" kurā aicina atbalstīt radošo jomu pārstāvjus.

Kā liecina publiski pieejamā infomācija, šai iniciatīvai saziedoti vairāk nekā 5000 eiro.

Dots devējam atdodas ir kustība, lai atbalstītu radošo jomu pāstāvjus, kuri Covid-19 dēļ palikuši bez iztikas līdzekļiem.

Vīruss ir radījis izolāciju, kura rezultējas tajā, ka dažādu jomu profesionāļiem nav ienākumu. Ievērojama daļa šo profesionāļu darbojās kultūras jomā. Covid-19 laikā radošie cilvēki ir piespiedu dīkstāvē.

Miera laikos tieši radošo industriju pārstāvji sniedza palīdzīgu roku labdarībai, lai atbalstītu sabiedrības mazaizsargātākos. Tagad ikviens var pasniegt savu roku.

Saziedotie līdzekļi tiks izmaksāti kā vienreizēja stipendija profesionāliem kultūras darbiniekiem, kuras dīkstāves dēl palikušas bez iztikas līdzekļiem.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Smieklīgi! Lai šajā laikā iet pastrādā veikalā!!! Kur problēma???Atradušās ,,ZVAGZNES,,Tāpat no tiem mākslniekuem puse metama misenē! Tā kā krīze liek visiem padomāt kur vairāk esi vajadzīgs un pietiks te vākt darba spējīgiem cilvēkiem naudu! Kauns būtu to pieņemt!!!

30.aprīlis Atbildēt

Bet,vai tad šie mākslinieki nav oficiāli algu saņēmuši,par kuru maksājuši arī nodokļus,? Valsts taču tādā gaadījumā maksā pabalstus.Un,ja nav,tad kā viņi domā dzīvot,kad pienāks laiks iet pensijā,vai tad vainos valsti,kad iznāks tikai neliels pbalsts pensijas vietā? Nu, jādomā taču pašiem ar galvu!

30.aprīlis Atbildēt

Ar sūdainu koku tiem parazītiem,liekēžu bars,lai sprāgst badā,ja nevar izdzīvot,mērgļi!

30.aprīlis Atbildēt

Tedi pediņ. tu laikam pats esi peradis, ka tevi vālē pakaļā ar s'ūdainu koku. Badā nosprāgsi tu , ne jau kāds cits. Var redzēt, ka tev galvā iesmakušas smadzenes.

1.maijs Atbildēt
Tedis > lauma.5d49bbd293d7c

Laumiņ,lētā šļura,ej būdā,kuce!

2.maijs Atbildēt

EI JŪS TUR JA ESAT TIK AKTIVI ZIEDOTĀJI MŪZIĶIEM UN AKTIERIEM VARBŪT ZIEDOSIET MAN AR , JO DZĪVOJU AR (150 EIRO ) KATRU MĒNESI , KURŠ UZTRAUKSIES PAR MANI.............PIZDZEC ! NU IR LAIKI PIENĀKUŠI SLAVENĪBAS ĪD , KA NAV NAUDAS - AIZVERATIES VIENREIZ PA VISĀM REIZĒM , VEMT GRIBĀS ! CIK REIZ JUMS TEIKT - ŠAJĀ GRŪTAJĀ LAIKĀ NĒESAT JUS VIENĪGIE KURIEM IR GRŪTI..........................................LIEKUĻI ! FUI , FUI UN VĒLREIZ FUI JUMS !

1.maijs Atbildēt

Un kāpēc viņi nevar iet strādāt ,jeb pieraduši neko nedarīt un saņemt naudu .Lai iet strādā veikalā par krāvējiem ,tad zinās ,ķā naudu nopelnīt

1.maijs Atbildēt

Pamēģini pati no krāvējiem tapt par mūziķi!

2.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:50

Jaunākās diskusijas