Princis Harijs ārkārtīgi noraizējies par ģimeni Lielbritānijā

Rita Lazda 7.aprīlis 2020, 17:45
 
PA/SCANPIX/LETA
Lai gan varētu šķist, ka princim Harijam pēc "Megxit" dzīve kļuvusi vieglāka, karalisko notikumu apskatnieki norāda, ka raižu tāpat netrūkst. Tabloīds "Express" vēsta, ka šobrīd viņam ārkārtīgas raizes sagādājot ģimene Lielbritānijā.
Karalisko notikumu apskatniece Leslija Kerola medijam norādījusi, ka ir pārliecināta, ka Harijs ir ārkārtīgi noraizējies par savu ģimeni, īpaši tēti, kuram pirms kāda laika diagnosticēts koronavīruss Covid-19.

Tāpat, viņasprāt, Harijs pārdzīvo par situāciju Lielbritānijā īpaši tādeļ, ka ieviesto aizliegumu dēļ šobrīd nevar atgriezties mājās. Zināms gan, ka pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, Harijs regulāri sazinās gan ar tēvu Čārlzu, gan vecmāmiņu karalieni Elizabeti II.

Jau vēstīts, ka kopš 31.marta, kad oficiāli noticis "Megxit", Harijs un viņa sieva Megana ir atbrīvoti no karalisko pienākumu pildīšanas. Šobrīd ģimene mitinās Losandželosā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vai tiešām Harijs nenāks pie prāta un nepametīs to briesmīgo veceni? Viņa jāatgriežas savās mājās un jādzīvo sava ierastā dzīve.

7.aprīlis 2020, 18:38 Atbildēt

Zoss, kāda tev darīšana gar viņiem? Dzīvo savu dzīvi ne viņējo!

7.aprīlis 2020, 22:52 Atbildēt

jā piemērs, kā sieviete degradēja savu princi pataisot to par apsmieklu. parastai meitenei noveicās, bet princim nenoveicās. izrādijās nenobriedis puišelis, aizskrēja pakaļ lētam skuķim, pamezdams pienākumus pret valsti, vēsturiskas tradīcijas, savas saknes , statusu , titulus, gimeni. Tagad vares reklamēt burgerkingus vai ierunāt multeņu tekstus. Kad pieaugs un nobriedīs tad sapartīs un cerams izķirsies.

8.aprīlis 2020, 14:02 Atbildēt

Lai nesež kā kaķis pie peļu cauruma,tas nav to vērts,bet ir jāatgriežas ģimenē un kopā ar dēlu!

7.aprīlis 2020, 21:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas