"Saimniekšova" precinieks atklāj, ko piedāvājusi 90 gadus veca kundze

tautaruna.lv 7.dec 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
Pirms vairākām nedēļām tapa zināms, kā noslēgusies šova "Saimnieks meklē sievu" šī gada sezona. Kamēr vieni precinieki kaļ laulību plānus, tikmēr Gunārs no Balviem, kurš gan savu īsto mīlestību vēl nav atradis pastāstījis, ar kādu piedāvājumu pie viņa vērsusies kāda 90 gadus veca kundze.

Kā vēsta portāls "skaties.lv", tad Gunāram piedāvājumu no dāmām netrūkst. Izrādās, viņu uzrunājušas sievietes vecuma amplitūdā no 30 līdz 90 gadiem.

Jāsaka gan, ka visneparastākais piedāvājums sekojis no kādas 90 gadus vecas kundzes.

Viņa piedāvā, ja būšu ar viņu kopā, katru mēnesi man maksāt 400 eiro plus ēdināt mani par savu naudu, portālam "skaties.lv" stāsta precinieks. Katru dienu man būtu silts ēdiens, nekādu brīvības ierobežojumu, varētu iet pa publiskajiem namiem, darīt, ko vēlos,” dāmu nekautrīgos piedāvājumus atklāj saimnieks.

Jau vēstīts, ka vēl laikā, kad šovs tika demonstrēts TV ekrānos, Gunārs informēja, ka ne vien par prāvu naudu pārdod savu saimniecību, bet, iespējams, pošas dzīvei ārpus Latvijas.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Sveiciens vārda dienā! Paklau , beidz nu šeit tautu smidināt! Kam tagad tos batonus bāz ausis ko , vai pašam kauns nemaz nav? Lidz šovam jums nebij kas pieverš to uzmanibu , ka bij jalien šovā, un te tagad 90 gadigs tantuks interesejas, ptfuiiii pa šo vien lien pagultē nokaunies....

7.decembris 2019 Atbildēt

Man liekàs ka pat 90 gadigam tàds dzèràjs un muldètàjs nav vajadzigs.

7.decembris 2019 Atbildēt

Nez kāds viņai no tā labums?????

7.decembris 2019 Atbildēt

Kads labums.Kad tev bus 90, tad redzesi.

8.decembris 2019 Atbildēt
Diduu > arnolds.purins

Bet es negribu gaidīt tik ilgi.... gribu zināt tagad. Kāpēc nevar tagad uzzināt?

10.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:40

Jaunākās diskusijas