Tramvajā Liepājā pamanīts ļoti neparasts pasažieris

tautaruna.lv 7.dec 2019
 
Jānis Vecbrālis/F64 Photo Agency
Kā liecina portāla "liepājniekiem.lv" publicētā informācija, tad tramvajā Liepājā pamanīts kāds ļoti kolorīts pasažieris.
Šonedēļ daudziem vietnē "Facebook" smaidu raisīja kāda liepājnieka uzņemta fotogrāfija, kurā redzams ruds kaķis, kas, ērti iekārtojies sēdeklī, vizinās Liepājas tramvajā. Izrādās, ka šo runci vārdā Maksis jau divas nedēļas izmisīgi meklēja saimnieki, pēc viņa skuma arī draugs - suns Pērkons, informē medijs.

Kā izrādās, tad runcis no mājām "aizmucis" 25.novembrī.

Par Makša atgriešanos mājās ļoti priecājies suns, kurš kaķēnu pieņēmis jau pirmajā dienā, rotaļājies ar jaunpienācēju ģimenē, abi arī kopā guļot. "Kad meklējām Maksi kopā ar Pērkonu, suns visu laiku smilkstēja, ieraugot citus kaķus. Kad runci no patversmes pārvedām mājās, Pērkons bija ļoti laimīgs," stāsta mīluļa saimniece.

Dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" vadītāja Nora Brūdere pauž, ka retu reizi gadās, ka dzīvnieks bēgot ieskrien tramvajā vai autobusā. "Taču situācijas, kad kaķis sabiedriskā transportā sēž un vizinās, vēl nav bijušas," viņa pasmejas.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Interesants atgadijums.Es tur personigi neko sliktu nesaskatu.Un tas starp citu bija loti interesanti.Labak kakens tramvaja neka pieturas izkarinati kautkadi viriesu krani.Berni pat no pieturam muka.Ta jau Eiropa esam pedeja vieta,bet tagad izcelamies ar savu stulbumu.Kuram tagad par moralo kaitejumu berniem butu jaatbild?Ko psihologi par to varetu pateikt.

7.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:46

Jaunākās diskusijas