Pēc 25 gadu cītīgas piedalīšanās loterijās rīdzinieks beidzot laimē milzīgu naudu

tautaruna.lv 7.dec 2019
 
Vladislavs Proškins/F64
Par to, ka uzcītība dzīvē atmaksājas, ir pārliecinājies kāds rīdzinieks, kurš, 25 gadus cītīgi spēlējis Latloto 5 no 35, sagaidīja savu lielo brīdi un 30. novembra izlozē laimēja 156 876, 91 eiro, informē "latloto.lv".

Vīrietis atklāja, ka iecienījis tieši šo skaitļu loteriju un citas tā īsti nemēdzot spēlēt. Pa retam ar kādu citu biļeti mēdzot palutināt sevi svētkos.

Laimētājs piebilda, ka emocijas, uzzinot par laimestu, bijušas rāmākas, nekā tās visu šo ilgo gadu laikā bija iztēlojies.

Konkrētu plānu laimesta tērēšanai vīrietim vēl neesot - tos viņš vēl nopietni izsvērs. Tāpat kā to, vai turpināt spēlēt iecienīto Latloto 5 no 35. “Līdz gada beigām turpināšu ierastajā režīmā, bet pēc tam pieņemšu lēmumu. Nezinu, vai otrreiz tā var paveikties,” uzreiz pēc laimesta noformēšanas smaidot noteica veiksminieks.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Latvijas loto grūti laiki,biļetes nepērk ,naudas nav ,tad nu jāreklamējas par milzigam izlozēm....

8.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:17

Jaunākās diskusijas