Šovu zvaigzne stāsta, cik daudz naudas vajag, lai Latvijā izdzīvotu

tautaruna.lv 7.dec 2019
 
facebook.com/ Aija Dembovska
Pirms vairākām sezonām skatītāji TV ekrānos dažādos pašmāju šovos varēja iepazīt daiļavu Aiju Dembovsku, kura pēc dalības dažādos projektos ne reizi vien iekūlusies kādās nepatikšanās. Tiesa, beidzot viņas dzīve maz pamazām sakārtojusies, un nu dāma saviem faniem atbildējusi uz dažādiem jautājumiem.

Kā vēsta portāls "skaties.lv", tad meitene sniegusi atbildes ne vien uz jautājumu, vai šobrīd ir brīva, un cik lielu uzmanību saņem no apkārtējiem, bet arī sniegusi savas domas jautājumu par to, cik daudz naudas vajadzīgs, lai izdzīvotu Latvijā.

"Tas atkarībā no tā, kā pats vēlies dzīvot. Ja vēlies dzīvot vienos tusiņos, tad tev nepietiks pat ar 1000 vai 1500 eiro mēnesī. Bet, ja dzīvosi normāli un katras brīvdienas neskriesi tusēties, nekādu problēmu! Ar Latvijas algu visam pietiks. Man ar Latvijas algu pietiek! Man paveicās, dabūju ļoti labu dzīvokli, ko īrēt. Atradu vienkārši caur sludinājumiem. Vienistabas dzīvoklis ļoti labā rajonā par 150 eiro mēnesī," portālam klāsta Aija.

Kā zināms, tad pēc dalības šovos Aija kādu laiku dzīvoja ārzemēs, kur arī nonāca situācijās, kad bez tautiešu palīdzības neiztikt.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Interesanti, kas viņai ir "labs rajons"..... ?

7.decembris 2019 Atbildēt

labs rajons vinjai noziimee maskacka vai boldas ,plus ja jau vinja sevi tirgo tad naudas pietiek,,,,mauka ir un paliek mauka

8.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:17

Jaunākās diskusijas