Tiek atklāts, cik milzīgas summas tērē Galkins un Pugačova saviem bērniem

tautaruna.lv 20.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Krievijas dziedātāja Alla Pugačova un humorists Maksims Galkins saviem bērniem ik mēnesi tērē milzīgu naudas summu, raksta Krievijas mediji.
Elizabete un Harijs apmeklē bērnudārzu "Runcis zābakos". Tur viņi mācās angļu un franču valodu apgūst baleta, deju horeogrāfijas un dziedāšanas mākslu. Katru mēnesi Galkins un Pugačova par bērnudārzu maksā ap 3000 eiro par vienu bērnu.

Dvīņi papildus mācās franču valodu mājās un pedagogam no Francijas tiek maksāti 1500 eiro mēnesī.

Tā kā slavenie vecāki nevar visu laiku būt kopā ar bērniem, viņiem ir aukles, kas dzīvo kopā ar ģimeni. Vienai auklei katru mēnesi tiek maksāti aptuveni 1500 eiro.

Tāpat Elizabetei un Harijam ir savs personīgais šoferis un miesassargi. Kā arī vecāki regulāri viņus lutina ar dārgām dāvanām.

Jāpiebilst, ka 18.septembrī Pugačovas un Galkina bērni svinēja savu 6. dzimšanas dienu. Dvīņus apsveica daudzas Krievijas slavenības. Viens no pirmajiem sveicējiem bija Pugačovas bijušais vīrs Filips Kirkorovs.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Alla naudu pati ir sapelnījusi. Lai nu tērē. Žēl, ka bērniem nav bērnības ar palaidnībām, pagalma draugiem, utt. Pārāk ātri tiek iztaisīti par pieaugušiem.

20.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:13

Jaunākās diskusijas