Kivičs, iespējams, fiziski iespaidojis Skulmi

tautaruna.lv 20.sep 2019
 
Annija Meikšāne/ F64 Photo Agency
Jau teju gadu Latvijas sabiedrība seko līdzi mūziķa Andra Kiviča un mākslinieces Lienes Skulmes attiecībām. Jaunākā informācija liecina, ka abu starpā, iespējams, noticis konflikts.
Portāls "Sejas.lv" vēsta, ka kāds aculiecinieks informējis, ka 19.septembrī pāra starpā izklaides centrā "Bowlero" radušās nesaskaņas. Arī NMPD pārstāvji apstiprinājuši, ka uz notikuma vietu izsaukti mediķi, viens cilvēks nogādāts slimnīcā.

Apskatot mūziķa tās dienas aktivitātes sociālajos tīklos divdomīgs ieraksts atrodams vien mikroblogošanas vietnē twitter. "Vislielākais pizģec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk.Un nav otrā piegājiena," raksta A.Kivičs.

Jāpiemin, ka vien neilgu laiku pirms 19.septembra pāris sociālajos tīklos publicēja foto, kuros redzami uzstājamies ne vien privātos pasākumos, bet arī romantiskas atpūtas laikā.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Nu tas debiloīds varētu.Viņš jau tik pret sievietēm varens.

20.septembris 2019 Atbildēt

ja dala dzives paiet shmigaa, tad ko citu var gaidit.Nejut nekadu inteligenci no shi makslinieka.Kartejais uzsitejs suudu bralis

20.septembris 2019 Atbildēt

Izskatās ka šim jau cita mūza jāmeklē.

20.septembris 2019 Atbildēt

Nu šitais ambīlis ir sabiedrībai bīstams frukts. Sēdēs viņš kādā bārā un kāds pateiks , ka viņa dziesmas ir sūds, šitais ambīlis sitīs, jo intelekta jau tur nav. . Ir tikai bārda. Manuprāts, viņš būtu jāizolē no sabiedrības.

20.septembris 2019 Atbildēt

Traki, tad man arī jātaisa interneta lapa Resnās Bertas ceļojumi kulinārajā pasaulē.

20.septembris 2019 Atbildēt

Oo gaidam receptes

20.septembris 2019 Atbildēt

Nu ta beidzot! Sen nekas nebija dzirdēts!

21.septembris 2019 Atbildēt

Šito Kiviču tikai būrī var turēt.Lienes mašīnu pārdeva,drēbes un apavus iztirgoja,nu ir plika un traka,kur tādu vairs liks.Nu jāmeklē kāda cita ko var slaukt un dzīvot zaļi.

21.septembris 2019 Atbildēt

Nu tad beidzot.Suns maina spalvu ne tikumu.....

21.septembris 2019 Atbildēt

Tas gan traki,ka kaut kad vēlāk saprot,ka nav otrā piegājiena,jo sabiedrības dāma atrodas slimnīcā.Jāgaida,kad iznāks un varēs taisīt otro piegājienu.Nē,nevis otro,bet vismaz trešo,jo vismaz viens jau bija vienā siltā zemē.Bet,ja dāmai tas patīk,tad kāpēc ne?

21.septembris 2019 Atbildēt

Iedeva tai mauķelei pa žaunām.......????

21.septembris 2019 Atbildēt

Ritīgais tirliņš.

21.septembris 2019 Atbildēt

Varonis . Zemisks , pretīgs tārps .

21.septembris 2019 Atbildēt

jūs te a slimojat!pēdējais dzīves vilciens ir aizgājis!kivič nau spējis ielekt!trako krekls uz 10gadiem,ta izvelsies stumjamais tomāts!

21.septembris 2019 Atbildēt

sitiet kropli,asambinlasens!es varu viņš gribēja,kā čmošņiku vārtrūmē norubīt!es nerubiju kivič tu vŗtrūmē,ieb kā celka,kad dziedi!

22.septembris 2019 Atbildēt

kivič ir celka!vai spēs izrubīt sūdu,kas jau sapuvis!

22.septembris 2019 Atbildēt

ja kiviču sagūsta teroristi,ta es būšu laimīgais!

22.septembris 2019 Atbildēt

kivič,tevi afrikā uz mieta par tautas nodevību!tu kā petuhs pa latviju,a tavus spārniņus jau aplauza!indijā pateikt,kas tu par indogāru!kivič tu celka!es tev adresi došu!

22.septembris 2019 Atbildēt

Tas bija tikai laika jautājums,kad LV intelektuālais zieds uzsāks savas intelektuālās diskusijas

22.septembris 2019 Atbildēt

Malacis Kivičs, tās bauru slampas jāieslāna regulāri, citādi sāk kāpt uz galvas

23.septembris 2019 Atbildēt

Komentārs no TVNET. Sejas Fu...pat pretīgi visā šajā iedziļināties un skatīties uz šo dzīvnieku, kurš tik bravurigi izturas, ka viņam visa pasaule pie kājām.Incidets tik tiešām Bolero telpas bija un piere Lienei tika parsista,viss gāja augstos toņos no viņa puses,skeliens bija tik spēcīgs un labu troksni,ka Liene sāpes ieblavas ,,Au''pat tik nekaunīgs bija ka izejot no telpas,kur tas notika pēc pāris sekundēm atgriezas,laikam lai pārliecinātos vai vēl dziva un pameta notikuma vietu,vienkārši azejot,nesniedzot nekādu palidzibu salimušai sievietei.Liene pustupus piecēlās,aizlida līdz stūrītim un skatījās,kur viņš palika,izskatījās ka slepjas pieri turot.Tad lēnām piecēlās un nāca no oranža kupola pāri tiltiņam(starp 1 un 2 st.,asinis no pieres sāka gāzties kartigi,Bolero darbinieki no pirmā stāva pamanīja un steidzās palīgā,Lienes vārdi bija ,,variet man palīdzēt,,Mes no 3 st redzot šo visu...pilnīgs sviests un viņam nav kauna sevi attaisnot, ka pirkstu neesot pielicis,meklēt,zvanīt,lūgt tautas palīdzību..tā ir mīlestība,drīzāk neviriskiga rīcībā,ka bail palikt vienam!No malas izskatījās ka Liene ir vardarbības upuris,ka saka, ikdiena pie kā sieviete jau pieradusi..Un vēl tagad pēc šī visa,neļauj sievietei atjekties un atkopties,Lienes nevīžīga āriene jau vien liecinaja,ka cilvēks ir nokluvis nelaime..Lai tauta redz un dzird savus varoņus!!!!!

25.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:19

Jaunākās diskusijas