Seniori līdz sirds dziļumiem aizkustina kāda jauna vīrieša rīcība; vēlas pateikties

tautaruna.lv 20.sep 2019
 
Ilze Zvēra/F64
Bieži vien sociālie tīkli ir pārblīvēti ar negācijām, jo cilvēki ir knašāki uz sūdzību izteikšanu, nekā labiem vārdiem.

Taču gadās arī patīkami izņēmumi. Facebook lietotāja Inta P. raksta: "Mana radiniece, kurai jau pāri 80 gadiem, ar manu palīdzību vēlas pateikties kādam nepazīstamam jaunam cilvēkam. Stāsts ir šāds: nedēļas 3-4 atpakaļ Salaspilī, Skolas ielā viņai bija grūtības atslēgt dzīvokļa durvis. Slēdzene gadus 30 veca, neslēdzās.

Garāmejošais jaunais vīrietis apstājās,apjautājās, kas noticis, lika pagaidīt, bet pats aizgāja pāri pagalmam uz veikalu Meistarbode. Nopirka serdeni (par kuru naudu neņēma), nomainīja.

Un to visu par paldies! Tantei somā bija 1 tomāts,to tad viņa iedeva kā pateicību. Saka, ka agrāk savā kāpņu telpā šo cilvēku nav redzējusi un no tās dienas arī negadās viņu satikt. Ja Jūs, labais cilvēk, šo lasat un atceraties, tad mana radiniece ir Jums ļoti, ļoti pateicīga un aizkustināta par Jūsu izpalīdzību pilnīgi svešam cilvēkam. Man šo notikumu stāstīja ar asarām acīs."

Komentē 6

 
Anonīms
 

Izklausās aizdomīgi. Es tantiņas vietā vēlreiz nomainītu serdeni. Tas izpalīdzīgais cilvēks varēja būt dzīvokļu zaglis, kas vispirms sabojāja slēdzeni, bet pēc tam nomainīja serdeni un paturēja vienu atslēgu vai arī noņēma nospiedumu.

20.septembris 2019 Atbildēt

Es iedomājos tieši to pašu-ar steigu jānomaina atslēga. Pārāk daudz sakritību-saplīsa atslēga,nekad neredzēts čakls un izpalīdzīgs jauneklis.

20.septembris 2019 Atbildēt

Tik tālu esam nodzīvojušies - mēs pat domās nespējam pieļaut, ka kāds kaut ko var izdarīt aiz laba prāta, allaž būs aizdomas par ko nelāgu

21.septembris 2019 Atbildēt

Var izdarīt labu,bet fakts aizdomīgs.

21.septembris 2019 Atbildēt

hmm... Tev bieži gadās sastapt kāpņutelpās nepazīstamus jauniešus ar skrūvgriežiem kabatās?

21.septembris 2019 Atbildēt
Ginta Rauha > j.nis.b.rzi.5b49d42757ef7

Domāju ka to skrūvgriezi viņš nopirka turpat kur atslēgu.

22.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:32

Jaunākās diskusijas