Basketbolists Timma sievu atstājis bez naudas un ar dēlu izmetis no dzīvokļa

tautaruna.lv 10.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Nesen izskanēja ziņas, ka latviešu basketbolists manīts ukraiņu popdīvas Annas Sedokovas kompānijā. Neilgi pēc tam Timma paziņoja, ka jau pusgadu esot šķīries no sievas. Arī Sanai Timmai ir sava versija par notikušo, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Timmas sieva: Vīrs mani ar bērnu izlika uz ielas" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā tika vēstīts, Timma pārtraucis klusēšanu par situāciju ģimenē un saviem sekotājiem atklājis, ka jau vairāk nekā pusgadu ir pašķīries no sava bērna mātes.

"Pirms vairāk nekā pusgada es izšķīros no dēla mātes un sāku jaunu nodaļu savā dzīvē. Šodien esmu sācis jaunu fāzi savā dzīvē, kurā vissvarīgākais man ir parūpēties par savu mīļo dēlu Kristianu," Instagram rakstīja sportists.

Sava versija par notikušo ir arī Timmas sievai Sanai, kas publicēja ierakstu sociālajos tīklos, bet drīz vien to izdzēsa.

"Tikko no sava vīra uzzināju, ka pirms pusgada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet es zinu, ka pirms pusgada sāki mani krāpt. Un tad vasarā tu teici, ka vēlies glābt mūsu laulību. Interesantas ziņas. Un rūpēties tavā izpratnē nozīmē nobloķēt sievas bankas kartes, lai viņai nebūtu naudas, un pateikt, ka viņai ar tavu svarīgāko cilvēku - dēlu -, jāizvācas no mūsu dzīvokļa un jādzīvo uz ielas, vai arī otra iespēja ir parakstīt sķiršanās dokumentus, lai vari būt brīvs vīrietis savai jaunajai dāmai, kura apgalvo, ka viņa netiekoties ar precētiem vīriešiem. Kāpēc tu to dari? Vai šī palaistuve ar trīs bērniem no trim dažādiem vīriešiem ir tā vērta? Un vai tu zināji, ka šobrīd neesi viņas vienīgais vīrietis? Tu aizgāji par tālu," rakstīja Sana.

Jau ziņots, ka medijos parādījās ziņas, ka latviešu basketbolists, iespējams, krāpjot savu sievu un dēla māti Sanu. Timma tika manīts pavadot laiku ar 36 gadus veco ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu kādā Turcijas kūrortā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Laikam bija to pelnījusi....

10.septembris 2019 Atbildēt

Nekas nav múżígs, arí pasakám ir nobeigums.

10.septembris 2019 Atbildēt

... nekas nav mūžīgs, izkapts mierina zāli...

10.septembris 2019 Atbildēt

Gan jau viss ir stipri pārspīlēts. Galu galā ir vecāki, kur vienmēr var meklēt palīdzību. Te izskatās pēc publiskā piar

10.septembris 2019 Atbildēt

Izskatās pēc prostitūtas

11.septembris 2019 Atbildēt

Ukrainietes sūkā nesalīdzinàmi kabāk

11.septembris 2019 Atbildēt

Nositiet tadu tevinu,kas dara pari savu bernu matei Tas ir traks pertikis ne cilveks apzinigais un sapratigais kasa nedriks vairs elpot musu visu skabekli un tapat vinam lidzigi rikojosiem Asinskars kukainis blakts

11.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:10

Jaunākās diskusijas