VIDEO: "Saimniekšovā" notiek pavērsiens, kuru negaidīja neviens

tautaruna.lv 10.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Par TV šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunākās sērijas naglu kļuva mirklis, kurā mākslīgā skaistuma cienītāja Jeļena, kuras izskatu pedējā laikā apsrieda daudzi, paziņoja Ilmāram, ka tomēr nevēlas braukt pie viņa uz saimniecību un pati izstājās no spēles, raksta "skaties.lv".

Kā neslēpj Jeļena, šobrīd viņa jau ir aizņemta meitene, taču pie Ilmāra ieradusies brīvu sirdi. Diemžēl viņa ātri vien secinājusi, ka simpātiskais saimnieks nav viņas gaumē un izlēmusi spēlēt godīgu spēli, atkāpjoties un dodot iespēju kādai, kurai Ilmārs tiešām patiks.

”Sapratu, ka viņš vienkārši nav mans tips un ka es ar viņu kopā pat šovu uztaisīt nevarēšu. Ja viņš man liktos interesants kaut vai vienkārši kā draugs, es aizbrauktu uz saimniecību. Bet tā nebija.

Man Ilmārs šķita garlaicīgs. Viņš nav tas tipāžs, ar ko es ikdienā komunicētu, pat ja runa tikai par draugu būšanu. Man vajadzīgs pavisam cita tipa cilvēks. Ar Ilmāru man būtu grūti komunicēt, mums vispār nebija nekā kopīga,” neslēpj Jeļena.

Jeļena gan absolūti nenožēlo izvēli un nedomā, kā būtu, ja būtu.

Drīz pēc filmēšanās, atpūšoties Turcijā viņa satikusi turku puisi, ar kuru viss saskanējis un nu jau ir aizņemta meitene.

Kā tika vēstīts iepriekš, sācies populārais TV šovs ”Saimnieks meklē sievu”. Tajā, cerot uz Ilmāra sirdi, piedalījās arī iespaidīgākā un visspilgtākā dalībniece Jeļeņa, kura neslēpa, ka sevis uzlabošanas procedūrām iztērējusi aptuveni 9000 eiro.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Būs čurkas brūte

10.septembris 2019 Atbildēt

Jeļena tev patīk čakarēt vīriešus..

10.septembris 2019 Atbildēt

Jeļena tu nesi normāla jā taisi operācijas sejai.

10.septembris 2019 Atbildēt

Sieviete kurai ir uzmanības trūkums. Lai padoma kada velak izstīsies kad vairs nebūs nauda pa ko taisīt operācijas.

10.septembris 2019 Atbildēt

Tur ir jāpiemaksa lai ņemtu līdz uz saimniecibu

10.septembris 2019 Atbildēt

Paldies Dievam,nebūs jāredz tas monstrs ar ķēves lūpām brrrrrrrr!

10.septembris 2019 Atbildēt

Tas,ka viņa stāsta par kautkādu turku mīlu ir viņas kārtējie murgi.Pat turki uz tādām neuzķeras.Kur ta ir kaut viena foto ar to turku mīlu???Ja būtu,sen jau būtu ielikusi!Viņa aizvācās,jo saprata beidzot,ka par viņu smejas visā Latvijā,pat Ilmārs par viņu paņirdza.

10.septembris 2019 Atbildēt

Tas turks viņu pāris reizes izmantos orāli un atdos uz harēmu.

10.septembris 2019 Atbildēt

...par skaistuli piedzimst ,,,! Bet ,Tu Jeļena ,kroksis biji un paliksi ...! Un ,Tavs izskats ir pretīgs ,,,,tā mute ,,,,vēmiens nāk ,,,!Bet ,Ilmārs ,jau Tevi ,nemaz negribēja ,no sākuma .

10.septembris 2019 Atbildēt

Pretīga vecene.Tādu ieraugot vemt gribas!

10.septembris 2019 Atbildēt

Kas tam puisim galvā darās, ja tādu jeļenu izvēlējās?

14.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:53

Jaunākās diskusijas