Latviešu mūziķis metas asi kritizēt čeku loteriju

tautaruna.lv 5.jūl
 
F64 Photo Agency
Mūziķis, producents un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks asi kritizēji ne'deļas sākumā atklāto čeku loteriju, to nodēvējot par "čekistu loteriju".

Portālam skaties.lv mūziķis šo Valsts ieņēmumu dienesta organizēto akciju nodēvējis par "kārtējo ņirgāšanos par tautu un legāli noziedzīgu afēru".

"Šī loterija ir kārtējais apliecinājums, ka Latvijā nav nekādas demokrātijas, - sauciet to par vārda brīvību vai personīgo izvēli, vai labo gribu utt. Šeit mēs spilgti redzam noziedznieku grupējuma zem nosaukuma ”Jaunā Vienotība” izvirzīto politiku, kas ir kaitnieciska Latvijā dzīvojošajām tautām. VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme (”Vienotības” cilvēks) tikai izpilda šīs absurdās idejas neesošās Latvijas ekonomikas stiprināšanai, jo kā gan var pastāvēt valsts ekonomika, ja valstij nav savas personīgās valūtas un, kas ir ļoti svarīgi, tās nodrošinājuma 100% apmērā zelta rezervēs, kuras glabātos Latvijas Bankā. VID cenšas ar loterijas palīdzību iegūt 2 miljonus eiro valsts budžetā. Smieklīgi! Valdība un dažādas padomes, valdes, komisijas, domes utt. ik dienu valstij nozog tos 2 miljonus, taču VID tas neinteresē, jo savam saimniekam jau kājā nekodīs,” kritizē Pudniks.

”Kas tad īsti notiek? Notiek tas, ka latviešu tauta ir iesaistīta noziedzīgā darījumā no valsts pārvaldes puses. Cilvēki ar šīs loterijas palīdzību tiek uzpirkti, lai no viņiem pašiem varētu vēl vairāk zagt. Netaisnīgā nodokļu politika jau ir noziegums! Es pat neiedziļināšos šajā jautājumā,” skarbs ir mūziķis.

Latvijas iedzīvotājus skatuves mākslinieks aicina nepiedalīties, pēc viņa vārdiem, šajā legāli noziedzīgajā afērā.

Jau ziņots, ka 1. jūlijā sāk darboties čeku loterija un pirkumu jeb pakalpojumu čekus var reģistrēt jaunās čeku loterijas vietnē "www.cekuloterija.lv". Lai piedalītos loterijā un pretendētu uz naudas laimestiem, kā arī uz padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz pieci eiro. Darījumu apliecinošajam dokumentam ir jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Man ir jautājums-vai cienījamais mākslinieks ir nomaksājis visus nodokļus no savām haltūrām ?

5.jūlijs Atbildēt

Te viens ,,Kristāla dzidrais'' atradies.Haltūra nozīmē-slikti padarīts darbs.Kasparu pazīstu personīgi un zinu ka viņš ir profesionālis, kurš prot netikai virtuozi spēlēt vijoli, bet ļoti labi organizet,novadīt dažādus pasākumus.

5.jūlijs Atbildēt
Ventuks > arnis.blums.blumanis

Iespējzms, ka viņš ir virtuozs vijklnieks un izcils pasākumu vadītājs. Bet nodokļu jomā viņš ir nejēga un muldoņa.

Lai strinkšķina stīgas un nerunā par lietām,, no kurām nekā nejēdz.

5.jūlijs Atbildēt
Artis Bērziņš > arnis.blums.blumanis

Tad jau varētu atbildēt arī par nodokļu nomaksu kā labs paziņa.. . Par mākslinieka profesionalitāti te neviens nešaubās.

5.jūlijs Atbildēt

Redz kā sanāk. Praktiski visi, izņemot bomzīšus, ir nodokļu nemaksātāji. Šeit var pieskaitīt arī pašus VID darbiniekus. Pat tie, kas kaimiņieni aizved uz bodi iepirkties, saņem atlīdzību benzīna tiesai, jānomaksā nodoklis. Jautājums tikai,kurš lielāks vai mazāks nodokļu nemaksātājs. Otrs aspekts, kā tiek tērēti nodokļu maksātāju nauda. Ja LM 70 miljoni, Krājbankas kraham 300 miljoni, parexa kraham 1,4 miljardi, Citadeles pārdošanas afēra ar valsts noslēpuma zīmogu, pie siles stāvošie atkrituma mafijas pet pudeļu pieņemšanas organizātori atklātā veidā ar nodokļu maksātāju naudu veidos šo PERSONĪGO biznesu, tad kāda velna pēc jebkurš nodokļu maksātājs nevar izmantot personīgājā biznesā, bet jādod nauda citiem personīgajā biznesā. Pie tam, ja jebkurš cits veido ko līdzīgu, jāiet uz banku pēc līdzekļiem.

6.jūlijs Atbildēt

es jau to sapratu uzreiz,ka valsti darbojas cekisti .

5.jūlijs Atbildēt

Visu cieņu māksliniekam !

5.jūlijs Atbildēt

Smieklīgi iesaistīties VID organizētā spēlītē!

5.jūlijs Atbildēt

UN JAUNZEMA vēlas piedzīt 12,7 miljardus dolāru no meksikāņu narkotiku tirdzniecības karteļa līdera Hoakina Gusmana

6.jūlijs Atbildēt

Kaspars sprēgā nevietā! Jādomā, ka čalītim nav tīra sirdsapziņa, ja reiz streso par VID loteriju, kuras loma ir piespiest firmām izsniegt čekus un nomaksāt nodokļus. Kaspar, domā pozitīvi un maksā regulāri nodokļus! Nebūs jāuztraucas par loterijām... :)

5.jūlijs Atbildēt

Idiotisks komentārs. Pozitīvie domātāji, ibio!

6.jūlijs Atbildēt
Ventuks > tuudalu.cuuka

Manuprāt nav nekā nepatīkamāka, kā sabiedrība ar mūžam neapmierinātu burkšķētāju. Pārmest cilvēkam par pozitīvismu? Tur ir jābūt slimam.

6.jūlijs Atbildēt
Kāpēcis > tuudalu.cuuka

Tuudalu Cuuka, pats sev atbildēji, ka esi cūka! :))

6.jūlijs Atbildēt

ventuk-vai tik pats vai pati neesi tās loterijas organizētājs-ka tik stulbi muldi......

5.jūlijs Atbildēt

Strādāju privātā uzņēmumā par speciālistu. Pagaidām neesmu nevienu čeku piereģistrējis, bet pasākumu atbalstu.

Cilvēkam ar tīru sirdsapziņu nav par ko uztraukties.

6.jūlijs Atbildēt

Slokenberg, tu ar savu atbildi Ventukam pierādīji, ka pats esi baigais idiots, jo citādi tik stulbi nerakstītu!

6.jūlijs Atbildēt

Muļu izpriecās nav jāpiedalās.. Visas loterijas ir lohatrons muļķiem

5.jūlijs Atbildēt

Vispār iniciatori bija Tēvzemieši, tas bija viņu uzstādījums, pie valdības veidošanas. Bet jāpiekrīt daudziem, lielākie nodokļu nemaksātāji vai vieni no tiem ir mākslinieki, izklaides, sabiedriskas organizācijas, biedrības, kas vada un organizē dažādus pasākumus sestdienās un svētdienās, tie kuriem ir tieša sadarbība ar jauniešiem, it kā pozitīvs dzīves veids, bet tanī pašā laikā rāda kā var neievērot Latvijas likumus.(aplokšnu algas, par padarīto atkal aploksnē) Par augstiem nodokļiem ir mīts un ēsma ko pamest pelēkai tautas masai, jebkuram ekonomiski domājošam cilvēkam kurš ar matemātiku ir uz tu saprot, ka saskaitāmos samainot vietām summa nemainās, Svarīgi lai maksātu visi un izprastu, ka neatkarīga-kapitālistiska valsts pastāv tikai no nodokļiem. Kamēr cilvēki nebūs patriotiski noskaņoti arī ekonomiski, ne tikai politiski esam un būsim tur kur esam. Piekrītu, ka čeku loterija mazliet sapurinās šos ēnu ekonomikas atbalstītājus, godīgiem cilvēkiem nav par to jāuztraucas. P.S varbūt ir iespējams samazināt darbaspēka nodoklis, lai izlīdzinātos ar kaimiņiem, bet kaut kur būs jāpieliek.....!!!??? Nodokļus varētu samazināt vai uzlabot dzīves kvalitāti, ja nodokļus maksātu 95% šobrīd 55% -+nesen bija publicēti dati

6.jūlijs Atbildēt

Nu tad kādam tomēr pietika drosme un gribas spars kaut ko vērst par labu un pastāstīt kas īstenībā notiek,jo tautu baro tikai,vēlreiz uzsvēršu tikai ar meliem un tukšiem solījumiem.Mīļie Latvijas iedzīvotāji es zinu mēs esam pacietīgi un sīksti,bet nu jau tas iet par tālu,mans viedoklis tik mazai valstij kā Latvija pietiek ar vienu partiju kurā būtu teiksim 10 deputātu un tad uzreiz varēs redzēt kā strādās valsts labā.

6.jūlijs Atbildēt

Iespējams ka,kāds nav pamanijis-Latvijas tautai nav nekādas teikšanas.

Ja nu vienīgi komentāros...

6.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:53

Jaunākās diskusijas