FOTO: Kivičs nesaprot, kādēļ sievietes komentē Lienes krūtis

tautaruna.lv 7.jūn
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Mūziķis Andris Kivičs, kurš ar mākslinieci Lieni Skulmi atpūšas Spānijā, pēc publicētā foto Instagram pauž "šoku", ka sekotājas apspriež viņa mīļotās sievietes krūtis.

Kivičs pāra kopīgajā Instagram kontā publicēja visai atklātu foto, kurā izteicās par Lienes jauno kaklarotu: "Superīga kaklarota. Vasarīga tāda. Un Lienīte man saka, ka nekad mūžā nav bijusi tik brūna."

View this post on Instagram

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Foto izpelnījies sekotāju uzmanību un komentāru. "Te jau tā īsti nevar saprast uz ko tad īsti akcents ir likts!" saka kāda sekotāja.

"Skatos, ka puiši tiešām novērtē kaklarotu, bet meitenes nezin kāpēc apspriež krūtis. Esmu šokā," komentāros saka pats mūziķis.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Toties mazgadīgie tagad apsriež arī Kiviča pimpja lielumu. Pateicoties tam, ka Kiviča onkulis to intenetā izlicis. Vai ne, mērgli Kivič ?!

7.jūnijs Atbildēt

Liene Skulme nu jau kļuvusi par mākslinieci?

7.jūnijs Atbildēt

Idioti nekad neko nesaprot, tā ir kad stāsti savu privāto dzīvi internetā, tagad cilvēki apsmej tevi gan tavu Lieni pats vainīgs nevadzeja stāstīt savu privāto dzīvi internetā

7.jūnijs Atbildēt

Pilnīgi pareizi!

8.jūnijs Atbildēt

Ja gribētu akcentēt kakla rotu, kura nekādā gadījumā neizceļas ne ar ko (ja nu vienīgi to, kā mīlestības apliecinājumu, ir dāvinājuši bērni), foto būtu uzņemts profilā, nevis no augšas uz leju, neveiksmīgi akcentējot papilomām noklātās, nokarenās krūtis.

7.jūnijs Atbildēt

Pilnīgi piekrītu...

9.jūnijs Atbildēt

Pirms 5 gadiem Šauļu utenī tādas varēja iepirkt... :D

8.jūnijs Atbildēt

Dace Fišera...Jums taisnība, skatoties uz šo bildi rodas savada sajūta, skulmei tiesam viss m kas redzams ir ļoti nepatīkams, tāda sajūta, ka nav mazgājusies mēnešiem, miesa pleķaina, brūniem plankumiem un tiešam ..papilomas daudz.nepatīkams skats.un tā kakala rota///////izsmiekls. Kad tas vienreiz beigsies, kad viņi abi ,, unikali stulbeņi,, aizvaksies no interneta. Tam resnajam pelmenim orgasms laikam tikai sapnī rādās...tiešam ar to ,, sprīdīti,, kas viņam knapi redzams bija tajā vannā, nesaprotu, ar ko viņs taiasa tos orgasmus.......klauns.

8.jūnijs Atbildēt

Meitenes ..radam savas kaklarotas...bez galvas un no augskata..

9.jūnijs Atbildēt

Laba doma un veči rādat savus gailīšus. Šinī portālā dauz raksti par dzīves guru. Citur neraksta

9.jūnijs Atbildēt

Sifeļaini un pumpaini pupi, brr, pretīgi

10.jūnijs Atbildēt

Pumpaini pupi. Vairak neko neredzu

13.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:42

Jaunākās diskusijas