Rīdziniece nespēj noticēt, ka tikusi pie lielas naudas summas

tautaruna.lv 7.jūn
 
F64
Aizvadītajā nedēļas nogalē kāda rīdziniece Simtgades loterijā laimēja 10 000€. Laimīgā biļete iegādāta iLoto, veiksmes simbols: Margrietiņa, informē "latloto.lv".
Sieviete stāsta, ka aizvadītajā piektdienā tieši vēlējusies iegādāties margrietiņu pušķi, taču nav bijusi mierā ar ziedu cenām, tāpēc pie sevis noteikusi: "Vēlāk."

Šis "vēlāk" pienācis svētdienā, kad sieviete iLoto iegādājusies vienu Simtgades loterijas biļeti. Tur arī bija margrietiņa un zem tās - 10 000€. Sieviete atklāj, ka savai veiksmei uzreiz nav spējusi noticēt, dažādos veidos fotografējusi ekrānu un pētījusi to gan ar brillēm, gan bez.

Laimētāja stāsta, ka ir "regulāra, taču prātīga" loteriju spēlētāja. Viņai ir savs iecienīto loteriju loks - Loto 5, SuperBingo un Simtgades loterija. Īpaši iecienīta kļuvusi tieši Simtgades loterija - tieši koncepta dēļ. Sievietei patīkot apziņa, ka, iegādājoties biļeti, viņa atbalsta gan latviešu māksliniekus, kuru darbi rotā loterijas vizuālo noformējumu, gan talantīgākos vidusskolas absolventus, kuri saņems stipendijas.

Laimesta tērēšanai plāns esot skaidrs - sieviete plāno "kārtīgi iepriecināt sev mīļus, tuvus cilvēkus"

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nebeidzu brīnīties: loteriju noteikumos uzrādīts ierobežots laimestu skaits. Ja ik nedēļu kāds izceļot lielās summas, to limits taču sen izsmelts, bet lielie laimesti nebeidz vien beigties! Un vēl jāņem vērā, ka ar katru piesaukto lielo laimestu mazinās pieejamais atlikums un jēga pirkt

9.jūnijs Atbildēt

Naiviem pamuļķiem tas ir kā pelei siers.. slazdu nepamana, apmuļķošanu neapjēdz.

9.jūnijs Atbildēt

Te nu ir taisniba

10.jūnijs Atbildēt

Nu tad dalies ar citiem- mani unvel kadu.Suti. Gaidu.

10.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:46

Jaunākās diskusijas