Kivičs lūdz līdzcilvēkus izpalīdzēt

tautaruna.lv 15.feb
 
Mārtiņš ZILGALVIS, F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs ir gana aktīvs sociālo tīklu lietotājs – viņš tur kopā ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi piedāvā video tiešraides, kuru laikā patērzē ar saviem sekotājiem, tāpat viņa ieraksti sociālajos tīklos sniedz iespēju sekot līdzi viņa ikdienas gaitām, pieredzētajam, pārdomām.
"Mīļie draugi! Nevaram pielaist mašīnu...Meklējam kādu, kurš 21.00 varētu mūs no Rīgas aizvest uz Jelgavu, patusēt ar mums, un 1.00 atvest atpakaļ uz Rīgu.Paldies!" ap pulksten 16 savā facebook kontā raksta A. Kivičs.
Gan jau šis lūgums drīz atradīs dzirdīgas ausis, jo arī iepriekš līdzcilvēki ir reaģējuši uz viņa ierakstiem un izlīdzējuši, piemēram, pirms kāda laika, kad abi ar L. Skulmi bija "iestrēguši" Berlīnē un bija vajadzība atgriezties mājās.
Starp citu, pavisam drīz ikviens interesents A. Kiviča gaitām varēs sekot gandrīz vai ik uz soļa, jo viņš kopā ar savu sirdsdāmu piedalīsies realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti".

Komentē 23

 
Anonīms
 

Nākamais Kiviča lūgums būs sekojošs: izrādās, ka man tomēr ir mazs krāniņš arī ārpus ūdens. Palīdziet ar bezmaksas vakumsūkni !!!

15.februāris Atbildēt

Ka es saku lasit vina prasibas,un lugumus,mani riktigi smiekli parnem.Zel ka ateicas no 13 saimas ieveletajiem.Tads pat ZIRINOVSKI butu parspejis.Es ar nepacietibu gaidu to sovu kura vins centisies uzstaties.Pat uz kinokomediju nebus jaiet.

15.februāris Atbildēt

Labs! :D

p.s. lai paņem taksi! :D

18.februāris Atbildēt

Autobuss iet un vilciens Rīga Jelgava un Jelgava Rīga.Un ir arī takši.Brauciet kā visi mirstīgie nevis kā ķeizari.

15.februāris Atbildēt

Ne jau tikai ķeizari brauc ar automašīnām,mūsdienās jau auto vairs neskaitās luksusa lieta,nav vairs padomju laiki,Ligita. Kivičs jau neprasa taču lai viņu uz Jelgavu aizvizina ar limuzīnu,vai vismaz Lamborgini,vai Maybach...Viņš lūdz gluži vienkārši izpalīdzēt,un aizvest abus ar visparastāko auto :)

15.februāris Atbildēt
Tautas balss > gatis.galvanovskis

Ko tad gaidi, izpalīdzi!

16.februāris Atbildēt
Jana Bērziņa > gatis.galvanovskis

Viens Kiviča aizstāvis uzradies!! Tad lai brauc ar visparastāko vilcienu vai starppilsētu autobusu! :D

18.februāris Atbildēt

Pielaist var bikses,masinu parasti piedarbina!!!

15.februāris Atbildēt

Pielaist var bikses,Miizal, Auto startee :( !

15.februāris Atbildēt

Šampūnu varu aizdot, lai Liene matus izmazgā... Bet vispār skumji, ka nav laikam neviena drauga, kas izpalīdz. Un naudas nav...

15.februāris Atbildēt

Tikai muļķim nav saprotams, ka viss šis debīlisms ar Kiviču un to kurtizāni ir taisīts šova dēļ. Un visu šo projektu no sākuma līdz galam kurē Stendzenieks. Bet šoreiz viņam aplam nav sanācis - jēli, debīli un stulbi. Es Stendzeniekam nemaksātu par šo reklāmas kampaņu.

15.februāris Atbildēt

Reti lasu,bet sanāk smiekli.Vai tad tiešām nav draugu ar braucamo,un ja lielās ,ka var nopirkt biļeti kaut uz Austrāliju,tad var jau mašīnu iznomāt.Neesmu ne zvaigzne,vienkārši cilvēks ar savu darbu,vīru,dēlu,ar lielākām vai mazākām laimēm un ķibelēm,bet ja man jāaizved mamma pie daktera,kurai grūti paiet,vai jātiek uz attālākiem laukiem,man ir ģimene,draugi,radi,nevis jābrēc sociālajos tīklos.

15.februāris Atbildēt

Gudrs jau gan nesmejas. Parasti smejas tikai muļķi. Cita lieta, Ķīviča ekscesi, bet par tiem drīzāk jāraud.

16.februāris Atbildēt
Jana Bērziņa > amoss31

Gudrais muldoņa!!! Raudi, ja gribi, cilvēki ar norm.nervu sistēmu labāk pasmiesies! :D

18.februāris Atbildēt

Sveiks Kivič!!!Klau vai Tev vispār kauna sajūta ir? Labāk p/s taisni ar visu Mīļoto un nečakarē pilsoņiem prātu, Pietiek ka vadība to dara .

15.februāris Atbildēt

Iedod Lieni ķīlā,tad aizvedīšu.

15.februāris Atbildēt

Uz diennakti!

15.februāris Atbildēt

Labs! :D Lienīte neaatieksies, visiem guļās vai nu apakšā vai nu pa virsu, tas jau viņas ziņā! :D

18.februāris Atbildēt

Šitais tipiņš ir tik nekaunīgs haļavščiks, ka nākošo par ko lasīsim būs, ka Kivičam pulkstens trijos naktī beidzies tualetes papīrs varbūt, ka kāds var izpalīdzēt un atvest tad varēs ietusēt ar "zvaigzni" uz poda un dabūt ekskluzīvu autogrāfu rakstītu ar sū.ainu pirkstu.

16.februāris Atbildēt

Starp citu, nav jau Ķīvīčš tāds mēsls, kā teiksim - kanibāls Didzis Šmits, kam svēts nav nekas, un kas piedirš un apdirš visus, kam nepalaimējas tā ceļā gadīties.

16.februāris Atbildēt

Tu tocna domā, cilvēki tev palīdzēs

16.februāris Atbildēt

Haļavšiks

16.februāris Atbildēt

Cik zemu var krist ,

17.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:54

Jaunākās diskusijas