Policisti kādā mājoklī antisanitāros apstākļos līdzās iereibušiem vecākiem atrod mazus bērnus

tautaruna.lv 15.feb 2019
 
Facebook
Policisti kādā mājoklī antisanitāros apstākļos līdzās iereibušiem vecākiem atrod divus mazus bērnus, informē Rīgas Pašvaldības policija. 

9.februārī pulksten 22.17 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu, iespējams, vardarbīgu kaimiņu konfliktu Čiekurkalnā. Ziņotāji skaidroja, ka norādītajā dzīvoklī mitinoties arī mazi bērni. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes autopatruļa.

Rīgas pašvaldības policija

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka neilgi pirms viņu ierašanās jau ieradusies Valsts policija.

Notikuma vietā noskaidrots, ka tik tiešām norādītajā mājoklī noticis vardarbīgs ģimenes konflikts. Strīdā iesaistītais vīrietis paskaidroja, ka mīļotā viņu krāpjot. Savukārt sieviete skaidroja, ka dzīvesbiedrs mājās palicis agresīvs, sācis viņu apsaukāt cieņu aizskarošos vārdos un ar dūrēm meties virsū.

Sieviete aizskrējusi uz kaimiņienes dzīvokli, bet vīrietis viņai sekojis un arī tur esot viņu fiziski aizskāris. Lai arī pārrunu laikā likumsargi sievietei nemanīja miesas bojājumus, viņi piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Cietusī no medicīniskās palīdzības atteicās. Valsts policijas darbinieki no cietušās pieņēma pieteikumu par miesas bojājumu nodarīšanu un iedeva nosūtījumu uz tiesu medicīniskās ekspertīzes noteikšanu, pēc kā vīrieti aizturēja.

Savukārt Rīgas pašvaldības policisti turpināja darbu ar notikumā iesaistītajiem bērniem. Dzīvokļa apskates laikā konstatēts, ka bērni uzturas antisanitāros apstākļos. Uz grīdas un pie sienās mētājās neizolēti elektrības vadi. Viens no tiem policistu klātbūtnē pat sāka dzirksteļot, pēc kā dzīvoklī pazuda elektrība.

Bērnu mātei tika pārbaudīta alkohola koncentrācija izelpā, taču konstatētais reibums bija neliels. Pēc dzīvokļa apsekošanas tomēr nolemts sazināties ar bērnu vecmammu, jo dzīvoklis drīzāk līdzinājās midzenim, nevis bērnu attīstībai piemērotam mājoklim. Vecmāmiņa piekrita uz laiku uzņemties rūpes par mazbērniem. Sievietes atvases nogādātas pie vecmammas.

Rīgas pašvaldības policija

Lietas materiāli saistībā ar bērnu tiesību pārkāpumiem nosūtīti Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai. Savukart aizdomās par nelikumīgu elektrības pieslēgumu informācija tuvākajā laikā tiks pārsūtīta atbildīgajiem dienestiem.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:51

Jaunākās diskusijas