Fotogrāfijas, kas arī Tev liks aizdomāties...

tautaruna.lv 15.feb 2019
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
Šogad, 1.janvārī, stājas spēkā grozījumi Iepakojuma likumā, kas paredz no 2019.gada veikalos aizliegt bezmaksas plastmasas maisiņus.

Eiropas valstu iedzīvotāji patērē aptuveni 100 miljardus plastmasas maisiņu gadā. Taču kopš šā gada ir uzsākta aktīvāka cīņa pret tiem.

Aizliedzot plastmasas maisiņu izmantošanu, kas vidē sadalās tikai pēc vairākiem simtiem gadu, tiks veicināta videi draudzīgu iepakojumu izmantošana, kas ilgtermiņā mazinās negatīvo ietekmi uz dabu.

Edgars S. facebook nesen publicējis fotogrāfijas, kas liek aizdomāties, kāpēc plastmasas maisiņu aizliegums ir vajadzīgs...Fotogrāfijās redzamas sudrabkaijas, kas sapinušās šajos maisos. Foto uzņemts Rumbulā.

Facebook

Facebook

Komentē 1

 
Anonīms
 

Varbūt tomēr jāsoda tie, kas tās kulītes aizvelk līdz sudrabkaijai vai izmet okeānā, nevis jāuzliek cilvēkiem vēl papildus apgrūtinājumi? Tā kulīte tur pati nokļuva? Principā jebkurš priekšmets var būt potenciāli bīstams, ja to pielieto/pamet noteiktā veidā. Nē, labāk atgriezīsimies viduslaikos, staigāsim ar audekla tarbām... Ak, nē, pareizi, aitas nedrīkst cirpt un linus nedrīkst griezt! Jau redzu, kā no rīta, uz darbu ejot, krauju savā piecreiz mazgātajā kulē četras stikla burciņas, jo jāpērk piens, krējums un biezpiens (viena burka rezervē, jo var saplīst).

19.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:02

Jaunākās diskusijas