Kivičs vai Endziņš? Bukmeikeru prognozes, kurš uzvarēs boksa ringā

Portāls nra.lv 15.feb 2019
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Valentīna dienā, 14. februārī, Latvijas viltus ziņu karaļa Nika Endziņa mesto izaicinājumu uz boksa cīņu pieņēma Andris Kivičs, kurš pēdējo mēnešu laikā kļuvis par vienu no apspriestākajām personām medijos un sociālajos tīklos. Saistībā ar šo notikumi nesnauž Betsafe bukmeikeri, kas jau izteikuši prognozes par gaidāmo tikšanos ringā. Ja šāda cīņa notiks, par favorītu tajā tiek uzskatīts Niks Endziņš - varbūtība, ka viņš uzvarēs, vērtēta ar 63%. Tiesa gan, iespēja, ka šāda cīņa notiks līdz šī gada 1. jūnijam, tiek vērtēta kā zema - vien ar 33%.

Pirmajā brīdī šķietami pārsteidzošo vērtējumu par dueļa iznākumu komentē bukmeikeri: “Pēc tā, ko varējām redzēt slavenajā vannas video, Andra fiziskā forma pašlaik nav tā labākā. Ja cīņa notiks pēc boksa noteikumiem, Endziņš ir favorīts, jo svarīga ir izturība. Ja Andris grib Niku uzvarēt, viņam jau pirmajos raundos jāveic izšķirošais sitiens. Andris tomēr ir ievērojami vecāks un ar smagnēju miesas būvi.” Vienlaikus bukmeikeri norāda uz to, ka šādas cīņas sagatavošana prasa zināmu laiku, un, iespējams, abi konfliktētāji cer vien uz ātru sabiedrības uzmanības piesaistīšanu ar skaļiem paziņojumiem, tādēļ varbūtība par šādas cīņas norisi pirms šī gada 1. Jūnija novērtēta tikai ar 33%.

Kā norādījis Andris Kivičs, tieši viņa jaunās partneres Lienes Skulmes pieminēšana Nika Endziņa “Facebook” izvietotajā video kļuvusi par iemeslu izaicinājuma pieņemšanai. "Ja tu man nedosi atbildi dienas laikā, to blondo Lieni es savākšu sev," sociālajā tīklā draudēja Niks. "Viņa gulēs ar mani, viņa naktīs būs man blakus, mēs brauksim ceļojumos." Jāpiebilst, ka tā bija jau otrā reize, kad jaunais censonis uz boksa dueli izsauc Andri Kiviču.

Mūziķis un bijušais “RigaTV24” raidījuma “Rampas Ugunis” vadītājs kļuva par plaši apspriestu personāžu pagājušā gada rudenī, kad piedalījās 13. Saeimas vēlēšanās no “KPV.LV” saraksta, bet kļuva par visvairāk svītroto kandidātu no šīs jaunās partijas. 2018. gada decembrī Andris Kivičs paziņoja, ka vairs nav kopā ar savu sievu Madaru Kiviču un uzsācis attiecības ar Lieni Skulmi.

Niks Endziņš plašāku sabiedrības ievērību guva pēc tam, kad pagājušā gada augusta nogalē viņu aizturēja policija par viltus ziņu veidošanu un izplatīšanu. Viena no šādām ziņām vēstīja, ka 15. Jūlijā sabrucis lielveikals “Alfa” un bojā gājuši simtiem cilvēku. Apcietinājumā 21 gadus vecais jaunietis pavadīja 3 mēnešus. Šī gada janvārī Niks Endziņš paziņoja par iesaistīšanos politikā, iestājoties “Latvijas Sociāldemokrātiskajā strādnieku partijā” (LSDSP).

Komentē 10

 
Anonīms
 

Zināma lieta, ka Andris Kivičs ir resns vārgulis ar dzeršanas piebeigtu sirdi. Nik Endziņ, sadod pa mūli šim izvirtulim !

15.februāris 2019 Atbildēt

Pidars Niks dabūs bietē

15.februāris 2019 Atbildēt

Lūdzu atjēdzaties un nekaujaties! Katrs latvietis ir vērtība cīnai ar komunistu un čekistu šakaļu bandu!

Izlasiet manu Helsinki 86 ziņojumu internetā tautai! (WWW :"Mosties, celies, strādā"!

16.februāris 2019 Atbildēt

Valdi, vai tiešām tas ir vienīgais, ko katrā rakstā vari piebilst? Tā pat nozīmīgas lietas var pārvērst par izsmieklu, ja cilvēks ieciklējās uz kaut ko, kā tas ir Jūsu gadījumā.. Helsinki 86 zinojums, nu, un tālāk - ko Tu sagaidi no tautas?

16.februāris 2019 Atbildēt
Valdis Freimantāls > mareks.5c41ca8fc883d

Marek, tautai ir tiesības Rīgas Latviešu Biedrības namā biedroties, tikties, apspriest, strīdēties un rūpēties par latviešu ģimeņu problēmām, atbilstoši RLB statūtiem!

Bet paši statūti ir aizliegti!

Vai kāds pēdējo 25 gadu laikā ir RLB pacēlis apspriešanai svarīgākos jautājumus?

Nē!

Par tiem klusē! (Muld par nesvarīgo tikai un slavē varu ar korumpētajiem politikāņiem).

Padomju laikā bija aizliegts aizbraukt no PSRS! (Vai tas bija labi?)

Ja Tu domā, ka labi ir aizliegt latviešiem biedroties Māmuļā - tad esi Staļinists (Kas liedza to darīt un nogalināja ikvienu, kurš nepiekrita Rīgas Latviešu Biedrības IZSLĒGŠANAI no latviešu kultūras).

17.februāris 2019 Atbildēt
Valdis Freimantāls > mareks.5c41ca8fc883d

Sagaidu no tautas likumīgo RLB statūtu atjaunošanu un kriminālnoziedznieku saukšanu pie atbildības, atbilstoši Latvijas likumiem.

17.februāris 2019 Atbildēt
Mareks > valdis.freimant.ls

Ja agrākās varas noziedzīgas struktūras ir to aizliegušas, vai esi aktualizējis šo jautājumu nosacīti jaunajai valdībai? Vara nedrīkst aizliegt tautai un sabiedrībai brīvi pulcēties, komunicēt un pieņemt lēmumus..

17.februāris 2019 Atbildēt
Mareks > valdis.freimant.ls

Kas RLB statūtos bija tāds, ka tie tika aizliegti? No kā vecā vara baidījās?

17.februāris 2019 Atbildēt

VALDIS

17.februāris 2019 Atbildēt

Lienei Skulmei uz maču jāsagādā lepns karalienes krēsls , kariete ar baltiem zirgiem, lepna gulta viesnīcā ar apkalpošanu, lai ir neasizmirstama nakts kopā ar Niku Endziņu!

18.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:11

Jaunākās diskusijas