Skandāls! Voločkova vēršas policijā, apsūdzot bijušo vīru

tautaruna.lv 12.feb
 
Sputnik/Scanpix
Balerīna Anastasija Voločkova vērsusies policijā ar iesniegumu, kurā apsūdz savu bijušo vīru, biznesmeni Igoru Vdovinu krāpniecībā. To Krievijas medijiem pavēstījuši avoti policijā.
Savā iesniegumā Voločkova prasa saukt pie kriminālatbildības bijušo vīru.

Kā teikts iesniegumā, vīrietis kā kādas būvniecības kompānijas pārstāvis, krāpnieciskā ceļā viņu maldinājis un ieguvis no viņas 904 000 eiro.

Pēc tam viņš esot pazudis.

Lūgta komentēt iesniegumu policijā, Voločkovas preses sekretāre uzsvēra, ka neesot lietas kursā par notiekošo.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Šai sievietei laikam gribas slikti beigt savu dzīvi!:) Nu ja kad ir viss tad nezin ko darīt! Daudz gan krievija idiotu vīriešu,nu tāpat kā Latvijā.Kaza un vairāk nekas!:))

12.februāris Atbildēt

Krievija ir tik daudz sievietes ,kuras pat bail par skaistul.em nosaukt,jasauc būtu par kaut ko debešķīgu un tml. Es taču 53gados neeju afišēties,ka esmu super žeks ,es esmu vecais tevs un tēvs.Ta taja dzīve ir iekartots šīs paaudzu maiņas,bet ne jau ka krieviski saka "Strekaza" visu mūžu veca būdama jauniem puikam kājasplata.To var dart ,bet ne medijos.Tas ir mans viedoklis!

12.februāris Atbildēt

No kurienes šmarai tāda nauda?

12.februāris Atbildēt

Vai tiešam vairs nav par ko rakstīt, kā par kaut kādām kucēm un grezelēm, un kaut kādu kiviču ar viņa krānu. Mūsu masmedia ir nolaidušies bulvāra līmenī - laikam pie varas esošo pasūtījums, lai tauta degradētu.....

12.februāris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu. Tik piemirsi Mārklu vēl

12.februāris Atbildēt

Dzeltenā prese visos laikos ir bijusi nepieciešama spriedzes noņemšanai tautā. Tagad dzeltenie sit augstu vilni, jo tauta ir atmodusies no simtgadu miega. Mēs esam dzīvi, nevis roboti. Un tas ir pats galvenais. Bet slepkavas un izvarotājus, narkotiku tirgotājus, lielzagļus , kara kurinātājus, spiegus gan vajadzētu vairāk apspriest dzeltenajiem.

13.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:25

Jaunākās diskusijas