Aculiecinieks fiksē, cik automašīnām bedru dēļ Mīlgrāvja ielā pārsistas riepas

tautaruna.lv 12.feb
 
Lauris Vīksne/ F64 Photo Agency
Nav noslēpums, ka šajā ziemā ielas Rīgā nav tajā labākajā stāvoklī. Kāds aculiecinieks šīs nedēļas sākumā fiksējis, cik daudz automašīnām pārsistas riepas Mīlgrāvja ielā esošo bedru dēļ.
Kā liecina informācija mmikroblogošanas vietnē twitter, tad 10 automašīnām nāksies mainīt auto riepas, jo tās gadījies pārsist divās bedrēs, kas atrodamas Mīlgrāvja ielā Rīgā.

Jau vēstīts, ka lielo bedru dēļ šoziem ierobežots braukšanas ātrums arī uz Zemitāna tilta. Šāds lēmums pieņemts, jo mainīgo laikapstākļu dēļ uz tilta strauji veidojas bīstamas bedres. Departaments aicina autovadītājus būt vērīgiem un ievērot jaunos ierobežojumus. Ierobežojums būs spēkā līdz brīdim, kad tiltu apsaimniekotāji varēs veikt bedru remontdarbus ar atbilstošu karstā asfalta tehnoloģiju. Šādus darbus gan iespējams esot veikt, kad gaisa temperatūra ir +5 līdz +10 grādu robežās.

Komentē 2

 
Anonīms
 

vispār jau csn paredz ka šķērslis ir jāapbrauc vai pirms tā jāsamqzina ātrums. iespējams ka tiem šrotiem bremžu nebijq

13.februāris Atbildēt

Kangari - tu laikam ar velosipēdu braukā, vai pats valdībā esi, ka tāds komentārs...

citreiz ir tā, ka nobremzēt nevar, vai arī peļķei apakšā ir pārsteigums, jeb pēc tavām domām katra peļķe ir jāapbrauc, tādas ielas ir visas Rīgā, un nodokļu maksātājiem pēc tam jālabo savas mašīnas.

13.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:49

Jaunākās diskusijas