Kivičs un Skulme kļūs par realitātes šova varoņiem

tautaruna.lv 12.feb
 
facebook.com
Mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme kļūs par realitātes šova varoņiem. Kanāls "STV Pirmā!" skatītājiem piedāvās pavisam "karstu" pašmāju realitātes šovu "Kivičs. Pavisam privāti".
Kā atklāj kanāla pārstāvji, šova galvenais varonis būs Andris Kivičs, kuram teju mēneša garumā ik dienu sekos TV kameras, skatītājiem ļaujot ielūkoties gan skandalozā mūziķa ikdienā, gan privātajā dzīvē.

Skatītāji būs liecinieki Andra un Lienes mīlestībai, ieskatīsies viņa vēl neizdotās grāmatas lapaspusēs, kā arī atklās visu patiesību par Kiviča darbošanos politikā.

"Viss sākās ar to, ka komentāros internetā cilvēki teica, klausieties, par jums vajag filmēt kaut kādu seriālu. Pēc divām dienām zvana producenti un saka, vai jūs negribētu piedalīties realitātes seriālā par jums pašiem. Nekas tāds Latvijā nav bijis, un mēs piekritām," atklāj Kivičs, solot, ka būs ļoti interesanti.

Kivičs skaidro, ka viņiem ar Lieni gribas dzīvot interesanti.

"Mēs vienkārši katru dienu kaut ko darīsim un filmēs to, ko mēs ikdienā reāli darām. (..) Tur viss būs pa īstam," piebilst mūziķis.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Dumjš jau nezina, ka viņš ir dumjš. Viņam ir labi un domā, ka arī citi ir dumji.

12.februāris Atbildēt

Malači producenti ! Labi nopelnīs uz divu pajoliņu rēķina, kā arī tautai būs ko ierēkt :) Pēcāk Kivičs varēs cēlā vienatnē vannā aplūkot savu mazkrāniņu, jo Skulmei pēc šī mēneša šova apniks būt par izsmieklu (maukošanās sievietei ar laiku tomēr apnīk). Lai top ! Show must go on !

12.februāris Atbildēt

Domāju, ka šī šova nagla būs tas, kā Kivičš rāda visiem skatītājiem savu uzaudzēto pimpi. Bet mauka Skulme, savā vagīnā iebāž Kiviča galvu. Nu, bet skatītāju jau būs pietiekami. Lohu pietiek.

12.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:41

Jaunākās diskusijas