Meganas Mārklas pusmāsa nāk klajā ar neiedomājamu piedāvājumu

tautaruna.lv 12.feb
 
SCANPIX
Pēc tam, kad aizvadītajā nedēļas nogalē prese atklājusi, ka prinča Harija sieva Megana Mārkla nosūtījusi vēstuli tēvam Tomasam, viņas pusmāsa kārtējo reizi metusies kritizēt slavenību un nākusi klajā ar neiedomājamu piedāvājumu.
Piecas lappuses garajā vēstulē, kurā Megana tēvam lūdz izbeigt viņu dēvēt par upuri, Megana atklājusi arī citas personīgas nianses. Viņa kritizējusi tēvu par uzticēšanos un klausīšanos pusmāsā Samantā, norādot, ka tā viņu teju nepazīst.

Tā vietā, lai klusētu, Meganas pusmāsa Samanta kārtējo reizi paudusi skaļu paziņojumu, kurā norāda, ka vēlas, lai slavenā māsa ar viņu kopā veic melu detektora testu. Pagaidām nekāda atbilde no britu karaliskās ģimenes pārstāvjiem nav sekojusi.

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas sākumā Meganas tēvs Tomass, kurš 2018.gada 19.maijā neieradās uz meitas kāzām ar princi Hariju, draudējis, ka atklās visu, kas rakstīts meitas atsūtītajā vēstulē.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Megana var nakt klaja ar kovien grib,svarīgi,ka to ,ka viņa ir ļoti skaista saprot arī princis Harijs!:) Te arī tai pasakai ir beigas!:))

12.februāris Atbildēt

Kur Tev acis? Kur viņa ir skaista??? Tizla... Kājas kārnas un zilas, kā Padomju laiku buljonu vistai. Pretīguma kalngals.

13.februāris Atbildēt

Ja tu pie sevis atvedīsi treilera parka meiteni ar laiku pie tevis pārvāksies viss treilera parks. Britu karaļnams to tagad piedzīvo.

13.februāris Atbildēt

He he pīles deguns etc

14.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:38

Jaunākās diskusijas