Raimonds Pauls: Neteikšu, ka kāds no simtgades pasākumiem ir izdevies

tautaruna.lv 9.jan
 
F64
Komponists Raimonds Pauls žurnālistes Agneses Meieres materiālā izdevumā "Ieva" asi izteicies par pasākumiem, kas tika organizēti par godu Latvijas simtgadei.
Pauls godīgi atklāj - viņš neuzskata, ka kāds no simtgades pasākumiem vispār būtu izdevies.

"Visām tēmām un sižetiem pamatā ir tikai viens - mokas un ciešanas. Vai tad mēs nevaram kaut ko jautru, priecīgu? Tie taču ir svētki!" pārliecināts ir Pauls.

Lūgts komentēt skandālu ap simtgades koncertu "Mīlestīobas vārdā. 18+", Pauls saka, ka koncerta rīkotājiem neko nepārmet.

"Ja māki nopelnīt, tad pelni. Runa ir vairāk par produktu, ko esi uzlicis uz skatuves. Vai tas ir attaisnots vai ne. Bet tādu troksni arī nevajadzēja taisīt," saka Pauls.

Kā ziņots, skandālu Latvijas sabiedrībā izraisījis fakts, ka par Latvijas valsts simtgades svētku koncertu "Mīlestības vārdā. 18+" autoratlīdzībās izmaksāti vairāk nekā 57 000 eiro, no kuriem vairāk nekā 17 000 eiro saņēmis mākslinieks Jānis Šipkēvics, koncerta idejas autors.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Taisnība Paulam...ja māki nopelnīt, pelni... Jo kamēr būs aitas, būs cirpēji.

9.janvāris Atbildēt

Bet "paulu varzai" nevajag braukt valsts kabatā . Tirgojiet biļetes apmaksājiet koncertzāļu (stadionu) īri, koncertu izdevumus, un pelniet.

10.janvāris Atbildēt

Un 100 gadē Māmuļa smok komunistu teroristu žņaugos!

Lasiet par RLB iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī!

1938. gada statūtu aizliegšana ir SUPER N O Z I E G U M S !!!

Raksts Helsinki 86 www :"Mosties, celies, strādā"!

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:50

Jaunākās diskusijas