"Šī akcija nudien šķiet nekorekta" - "I love Eco" medu tirgo par zemāku cenu

tautaruna.lv, LETA 9.jan
 
Ekrānšāviņš/Twitter
Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāja un uztura speciāliste Eva Kataja publicējusi fotogrāfiju, kurā redzams, ka pēdējā laikā plaši apspriestajam "Ica" zīmola "I love Eco" medum piemērota atlaide.

Jau ziņots, ka pirmdien, 7.janvārī, raidījums "Aizliegtais paņēmiens" vēstīja, ka "Rimi Latvia" pēc raidījumā atklātā no tirdzniecības izņēmis savas mātes kompānijas zviedru uzņēmuma "Ica" zīmola "I love Eco" medu, kas fasēts Dānijā, bet nācis no Bulgārijas un Rumānijas. Kā vēstīja raidījumā, pēc medus paraugu testa, kas tika veikts laboratorijā "Bior", secināts, ka šajā medū pārsniegts Latvijas likumdošanā atļautais HMF īpatsvars, kas ir kancerogēna viela.

Saistībā ar raidījumā izskanējušo informāciju ir sāktas papildus pārbaudes, lai noskaidrotu, vai minētie rādītāji ir pārsniegti arī atkārtotos testos un citās partijās.

Jāatzīmē, ka, ja arī Pārtikas veterinārā dienesta (PVD) pārbaužu rezultāti apstiprinās pārāk daudz kancerogēnās vielas "Rimi Latvia" mātes kompānijas, zviedru uzņēmuma "Ica" zīmola "I love Eco" medū, tad šo produktu atsauks no tirdzniecības visos "Rimi" veikalos - arī pārējās Baltijas valstīs, informēja mazumtirgotāja "Rimi Latvia" pārstāve Dace Preisa.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nu tā arī būtu pareizi,bet palasot par tām kaitīgajam vielām citos produktos,viņu ir desmitiem reižu vairāk! Tad jau jāpārbauda VISI pārtikas produkti ,ievestie un pašmāju ražotie,kuru ražotāji arī neizceļas ar super godīgumu! Tikai piebildīšu ,ka medus nav tas produkts kuru lieto karotēm un katru dienu,varbūt ka apēdot kādus augļus vai gaļu jūs uzņemiet desmitiem reižu vairāk kaitīgo vielu ,nekā ar tējkaroti medus reizi nedēļā!

9.janvāris Atbildēt

Ha! Normālie Latvijas bitenieki medu tirgo par 7-8 eiro /kg, bet šis mikslis pat ar atlaidi vēl arvien 10,33 eiro

9.janvāris Atbildēt

Mēs tirgojam par 6€litra. Kilograms sanāk zem 5€

14.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:27

Jaunākās diskusijas