Kāpēc "Asociācija Ģimene" iebilst pret Viņķeles kļūšanu par ministri

tautaruna.lv 9.jan
 
Dāvis Ūlands/ F64 Photo Agency
Šīs nedēļas sākumā beidzot izkristalizējies potenciālais jaunās valdības sastāvs. Veselības ministres amats tajā, iespējams, tiks uzticēts politiķei Ilzei Viņķelei. Kamēr viņa pati jau runā par veicamajiem darbiem ministres postenī, tikmēr biedrība "Asociācija Ģimene" iebilst pret Viņķeles kandidatūru.
"Neatbalstām I.Viņķeles izvirzīšanu ministra postenim! Aicinām Krišjāni Kariņu neiekļaut I.Viņķeli. valdības sastāvā. Cilvēkam, kurš nav izturējis sabiedrības uzticības balsojumu un iepriekš nav pienācīgi pildījis ministra pienākumus, nav morālu tiesību pretendēt uz ministra posteni," teikts biedrības paziņojumā.

"Asociācija Ģimene" ir atvērta organizācija (biedrība), kas apvieno NVO, speciālistus, un aktīvistus ar stratēģisku skatījumu un kompleksu pieeju, lai rastu visefektīvākos risinājumus Latvijas ģimeņu atbalstam un stiprināšanai.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka kļūstot par ministri, Viņķele sola turpināt strādāt pie medicīnas darbinieku atalgojuma kāpināšanas, tostarp tā risinot arī jautājumu, kas saistīts ar medicīnas darbinieku trūkumu.

Viņķele tāpat plāno pievērsties arī jautājumam par lielo slimnīcu vadību, vērtējot, cik efektīvi un rūpīgi tiek pārvaldītas slimnīcas. Aktuāls ir jautājums arī par e-veselības sistēmu - Viņķele vēlas veikt dienesta pārbaudi, lai noskaidrotu, kāpēc sistēmā radušās problēmas.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Такая министр здравохранения будет способствовать дальнейшему уничтожению жителей Латвии. Каким местом эта женщина имеет отношение к медицине?

9.janvāris Atbildēt

Viņas papiņš Viļānos vada Sociālās aprūpes nodaļu,tāds viņai arī sakars ar medicīnu.

9.janvāris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Asociācijai-tāds cilvēks NEDRĪKST būt ministrs vispār,kur nu vēl veselības ministre.Ne viņa tika ievēlēta,cilvēks,kam visvairāk svītrojumu,lai netiktu ievēlēta.Ko viņa sajēdz no medicīnas?Kas izdomāju tādu absurdu-likt to jocīgo Viņķeli par veselības ministri?Kariņ-apdomā,ko Tu dari.Nepazemo pats sevi. Tauta NEVĒLAS tādu veselības ministri.Ar mietu pa muguru un ĀRĀ no Saeimas.

9.janvāris Atbildēt

Vinģeli par veselības ministru ir tas pats ka āzi par dārznieku pat daudzreiz sliktāk.

10.janvāris Atbildēt

Viņķele varbūt arī netiks ministra amatā, toties ļaužu domas būs novērstas no citiem tikpat neatbilstošiem ministriem, kas tiks.

10.janvāris Atbildēt

Tauta arī ir pret nākošajiem ministriem nemaz nerunājot pret PM un valsts prezidentu visus ziepēs kāpēc nedzird tautu kas notiek valstī,oligarhu,komunistu pārvalde,pietiek ņirgāties par tautu!!!!?????:((:((:((

10.janvāris Atbildēt

Tā jau bardaks veselības sitēmā un nu būs vel lielāks ievēlot Vinķeli.Tautas vēlmes neņem vērā.

12.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:25

Jaunākās diskusijas