Krievijas valdība prāto, kā piespiest Vaikuli uzstāties Krimā

tautaruna.lv 4.sep 2018
 
F64
Dziedātājas Laimas Vaikules nevēlēšanās uzstāties aneksētajā Krimā izsaukusi diskusijas Krievijā pat valdības līmenī, ziņo dni.ru.
Krievijas mediji uzsver, ka tās būs sava veida ''lamatas'' Vaikulei.

Savas domas par Vaikules izteikumiem atklājis Krievijas domes ekspertu par informatīvās sabiedrības un mediju attīstību padomes loceklis, blogeris Vadims Manukjans.

Viņš uzskata, ka ''precedents ar Vaikuli'' var kļūt par iemeslu tam, lai ar māksliniekiem veiktu ''Krimas pārbaudi''.

''Stāsts ar Laimu un viņas izteikumiem liecina, ka šodien ārzemju māksliniekiem trūkst motivācijas viesoties Krimā. Ja no Jūrmalas patriektais ''Jaunais Vilnis'' atkal mainītu lokāciju uz Krimu, tas būtu labs stimuls māksliniekiem reizi gadā doties uz pussalu,'' uzskata Manukjans. ''Vajag aktīvāk vadošos pasākumus rīkot Krimā.''

Krievijas mediji uzsver, ka tās būs sava veida ''lamatas'' Vaikulei - viņai vai nu nāksies atteikties no prāvā honorāra, ko saņem JV, vai arī tomēr doties uz Krimu.

Kā zināms, ''Jaunais Vilnis'' notiek no 4 līdz 9.septembrim Sočos un atklāšanā uzstāsies arī Vaikule. Festivāla rīkotāji uzsver, ka dziedātājas nostāja Krimas jautājumā neietekmē viņas dalību šajā pasākumā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Krimā jau arī dzīvo cilvēki, kuri nav vainīgi pie tā, ka politiķi savā starpā kaut ko nesadala. Kāpēc gan lai mākslinieks nebrauktu uzstāties pie cilvēkiem, kuri vēlas viņu dzirdēt? Brauc taču pie saviem faniem nevis pie politiķiem.

4.septembris 2018 Atbildēt

Esi vatniku advokāts.

5.septembris 2018 Atbildēt

jā- šajā bildē nu patiesi izskatās paveca....

6.septembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:22

Jaunākās diskusijas