Jūrmalā privātās viesībās pulcējies Krievijas šovbiznesa krējums

tautaruna.lv 14.aug 2018
 
Instagram
Krievu mūziķis Igors Nikolajevs savai sievai Jūrmalā uzrīkojis nelielas dzimšanas dienas svinības.
Prokurjakovu apsveikt ieradās Krievijas šovbiznesa spilgtākās personības, kuras vasaru aizvada tieši Latvijā.

11.augustā Jūlijai Prokurjakovai apritēja 36 gadi, tādēļ viņas vīrs, mūziķis Igors Nikolajevs, uzrīkoja nelielas svinības vienā no Latvijas kūrortpilsētas restorāniem.

Lai arī, kā ziņo kaimiņvalsts mediji, sievietes vecāki uz Jūrmalu tomēr neatbrauca, Prokurjakovu apsveikt ieradās Krievijas šovbiznesa spilgtākās personības, kuras vasaru aizvada tieši Latvijā.

Dziedātājas sveicēju vidū bija Alla Pugačova ar vīru Maksimu Galkinu, kā arī krievu estrādes primadonnas meita Kristīne Orbakaite ar dzīvesbiedru Mihailu Zemcovu.

Viesu vidū bija arī dizaineris Igors Guļajevs, mūziķis Valērijs Sjutkins, uzņēmējs Andrejs Siļčenko, Pugačovas labākā draudzene Alīna Rodala un citi.

Kā zināms, Nikolajevs un Prokurjakova apprecējās 2010.gadā. Viņiem ir 22 gadu vecuma starpība. Mūziķim tās bija trešās laulības, bet jubilārei - pirmās.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Vispar uzvārds šai sievietei ir PROSKURJAKOVA...Jums te laikam pofig,kā kuru sauc.Nesmuki.

14.augusts 2018 Atbildēt

vai šo teijāteri atspoguļos tie Rašas kanāli, kas saka: kopš Russia New wave padzīta no Jūrmalas- tur tukšs kā Sahārā...Ko a, Rus News??

14.augusts 2018 Atbildēt

Kuram te interesē, ka viena krieva sieva ( kuras uzvārdu reti kurš zina un vēl retāk var atcerēties) svin savu dzimšanas dienu? Un vēl vairāk - uzaicinājusi pie sevis iedzert vēl pāris krievus:-) vai tiešām tepat Latvijā trūkst mīļu, jauku, sirsnīgu cilvēku par kuriem var rakstīt ne tikai ziņas, bet arī romānus!

14.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas