Liepājniece sociālajos tīklos paziņo, ka ir nolaupīta un lūdz palīdzību

tautaruna.lv 14.aug 2018
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / SCANPIX
Pirmdien, 13.augustā, sociālajā tīklā facebook parādījies kāds satraukuma pilns ieraksts, kurā kāda gados jauna liepājniece apgalvojusi, ka ir nolaupīta un lūdz palīdzību. Portāls "liepājniekiem.lv" vēsta, ka sieviete vārdā Astra savā publicētajā ierakstā norādījusim ka viņu nolaupījuši sveši vīrieši un ar auto aizveduši uz citu valsti.

"Tā ir Igaunija vai Zviedrija. Es to valodu nesaprotu. Palīdziet man tikt mājās. Informējiet policiju," norādījusi it kā nolaupīta dāma.

Iespēju robežās policija seko līdzi informācijai sociālajos tīkos un to pārbauda.

Kamēr ieraksta komentētāji spriež, cik patiess tas ir, un kā meitene, kura nolaupīta var tikt klāt internetam un uzrakstīt šādu vēsti, tikmēr Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga laikrakstam "Kurzemnieks" apstiprinājusi, ka iespēju robežās policija seko līdzi informācijai sociālajos tīkos un to pārbauda. "Šajā gadījumā būtiskākais ir tas, ka Valsts policijā saņemts arī reāls iesniegums," vēsta laikraksts.

Laikraksta "Kurzemes Vārds" pārstāvji devušies uz jaunietes publicētajā ierakstā norādīto adresi. Dzīvokļa durvis neviens neesot atvēris, tomēr aiz tām kāds vīrietis atbidlējis, ka meitene šajā dzīvoklī deklarēta, tomēr šeit nedzīvojot. Uz jautājumu, vai patiesi viņa varētu būt nolaupīta, kungs atbildējis, ka tās ir muļķības.

Komentē 7

 
Anonīms
 

A ieiet iekšā, lai pārliecinātos?

14.augusts 2018 Atbildēt

Cilvēks nosauc savu vārdu, uzvārdu, lūdz palīdzību,. nesaprotu ko policijai vēl vajag. Ā, saprotu, viņi gaida lai nolaupītāji pieprasa izpirkšanas maksu, vai arī vismaz atsūta kādu rokas vai kājas pirkstu, varētu arī ausi, varbūt tad sāktu ko darīt.

14.augusts 2018 Atbildēt

Jāpagaida, kad nolaupītā meitene uzrakstīs iesniegumu policijā. Tad var sākt kaut ko darīt.

14.augusts 2018 Atbildēt

Gluži kā shēma - dzīvokļa saimnieces nav (aizvesta seksa verdzībā) , bet ir dzīvojamā platība bez īres maksas. Jācer, ka ir radinieki, kuri vismaz nopietni uztraucas un iesaista policiju.

14.augusts 2018 Atbildēt

Naivs tu esi... Ja vinu nolaupija tad tiesham ne izpirkuma deel

15.augusts 2018 Atbildēt

Ir jasniedz palidziba cilvękam,kamĕr vėl ir dziva. Kas to zin vispār,ko tas vinai ir prasijis,lai piekļútu internetam.

15.augusts 2018 Atbildēt

pilnīga figņa -- tieši šis ir gadījums kad nekas nav jādara

daudz ja imternetā pēdas uz / no FB papētīt

..... agri vai vēlu viņa kautkur uzradīsies --- ''palīdziet tikt mājā!! "" -- tādus vārdius saka blēņdari kas vnk aplaužušies

18.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:53

Jaunākās diskusijas