Izsaka pārsteidzošu minējumu: Brikmaņa nāvē vainojama auto eksplozija

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 14.aug 2018
 
F64
9.augustā mūžībā devās režisors Uģis Brikmanis un noskaidrojies, kāds varētu būt viņa nāves iemesls.
Brikmanim esot bijuši smagi apdegumi, kas beigās vairs nav bijuši savienojami ar dzīvību.

Izdevuma "Privātā Dzīve" rīcībā nonākusi informācija, ka izcilā režisora nāvē vainojama ar gāzes iekārtu aprīkota auto eksplozija, kurā Uģis esot iekļuvis šā gada jūlijā un pēc kuras vairākas nedēļas mēģinājis atlabt kādā Rīgas slimnīcā.

Režisora māsa Vita Brikmane atteicās sniegt komentārus šajā jautājumā un izdevuma žurnālistiem ieteica zvanīt režisora meitai.

Zvanot uz meitas Līgas numuru, telefona klausuli pacēla kāds kungs, kuru žurnālistu zvans sadusmoja un viņš nometa klausuli.


"Tas, ko varu atklāt - viņš mēnesi nogulēja slimnīcā, un šī nāve nebija pēkšņa," izdevumam atklājis kāds režisora draugs, kas vēlējies palikt anonīms.

Brikmanim esot bijuši smagi apdegumi, kas beigās vairs nav bijuši savienojami ar dzīvību.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Režisors ir ļoti cienīts un mīlēts cilvēks, tāpēc nav nekāda vajadzība slēpt viņa aiziešanas patiesos iemeslus. Nelaima var notikt jebkuram. Arī, ja slēpta tā mašīnas uzsprāgšana. Ar gāzi brauc daudzi, gribētos zināt, kas var radīt problēmu.

14.augusts 2018 Atbildēt

Vienīgais, kas var izraisīt auto gāzes sistēmas eksploziju ir vai nu izņemts uzpildes ierobežošanas vārsts, kurš pārtrauc gāzes uzpildi, tikko tvertnē gāzes ir iepildīts virs 80% no faktiskā tilpuma, vai arī ignorēta sūce gāzes padeves vadā. Es sliecos domāt, ka pie vainas ir vārsts - tā kā šī vasara ir karsta, tad tikko uzpildītā balonā gāzei vairs nav vietas kur izplesties, tāpēc mašīnai saulē sakarstot rezultāts ir tikai un vienīgi eksplozija. Nekā savādāk. Es pats esmu gadiem braucis ar gāzi, bet nekad neesmu pat mēģinājis atslēgt nevienu drošības sistēmu.

15.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:11

Jaunākās diskusijas