Sieviete Rēzeknē parāda, cik briesmīgos apstākļos viņai nākas dzīvot

tautaruna.lv 14.aug 2018
 
sudzibas.lv
Kāda sieviete portālā "sudzibas.lv" dalījusies ar fotogrāfijām, kurās redzams, cik briesmīgs skats paveras no viņas mājas loga.
Vai man un maniem bērniem tas jācieš? Jāskatās, kā visi atkritumi lidinās visapkārt vai kā vārnas izķidā tur visu (vecu gaļas gabalu, kaulus, pamperus)?!

Publicētajās fotogrāfijās redzami pārpildīti atkritumu konteineri, un sieviete sūdzas, ka atbildīgais uzņēmums neliekas ne zinis par šādu situācuiju.

"Rēzeknes namsaimnieks neko nedara sakarā ar šo bardaku, kas notiek pārsvarā katru dienu. Vai man un maniem bērniem tas jācieš? Jāskatās, kā visi atkritumi lidinās visapkārt vai kā vārnas izķidā tur visu (vecu gaļas gabalu, kaulus, pamperus)?! Nerunāju par smakām un bomžiem...
Bet maksāt jau maksājam par kārtību! Kad kaut kas tiks darīts lietas labā nevis tikai iekasēta nauda katru mēnesi?!" sašutusi vaicā sieviete.

sudzibas.lv

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Es varu piedāvāt Rīgā par 150 euro (kom.maksājumi.b.ē. pašvaldības īpašumā ko ekskluzīvāku.var netik redzēt.bet sastapt gandrīz visus riebīgos insektus un žurkas .

16.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:34

Jaunākās diskusijas