Dumpja ieraksts soctīklos izraisa asu cilvēku reakciju

tautaruna.lv 25.novembris, 10:30
 
Nora Krevnera/F64
Infektologs Uga Dumpis mikroblogošansa vietnē Twitter dalījies ar ierakstu par medicīnas darbinieku noslogotību un trūkumu, kamēr "sabiedrības vēlmēm robežas ir zudušas".

U. Dumpis ierakstā akcentē, cik ļoti apjomīgs šobrīd ir darbas ar cilvēku testēšanu, vakcinēšanu un ārstēšanu Covid-19 kontekstā.

"Vienlaicīgi kvalitatīvi ārstēt slimnīcās ievērojami lielāku pacientu skaitu, nodrošināt praktiski visiem balstvakcināciju un testēt vēl līdz šim nepieredzētos apjomos. Šķiet, ka sabiedrības vēlmēm robežas ir zudušas, bet medicīnas nozares cilvēku resursi gan paliek tādi paši," raksta U. Dumpis.

Ieraksts izpelnījies asu reakciju no Twitter lietotāju puses.

"Labdien! Man liekas, sāk rasties milzu plaisa komunikācijā starp ekspertiem un sabiedrību. Vakcinācijas centri stāv tukši. Personāls sēž telefonos. Par to var viegli pārliecināties. Sabiedrība nav prasījusi Ag testu testēšanos divreiz nedēļā - politiķu lēmums. Nevainojiet mūs!" - komentē mediķe.

"Tās nav sabiedrības vēlmes. Sabiedrība nepieprasa un nelūdz bezjēdzīgu testēšanu. Vakcinācija un ārstēšana ir loģiskas vēlmes. It sevišķi šajā situācijā, kad "eksperti" bremzē trešo devu cilvēkiem, kam ir bijusi AZ. Arī jūsu "ekspertu" izvēlēta," norāda komentāra autore.

"Ja par sabiedrības vēlmēm beidzot ierunājamies, tad manās aprindās galvenā vēlme ir, lai Covid tiktu ārstēts uzreiz pēc pozitīvā testa nevis tad, kad nonāk slimnīcā. Un ne jau ar temperatūras vērošanu. Bet, jā, pieļaut, ka kaut kas vēl bez šprices ir darāms, laikam ir ķecerība," norāda komentētājs.

"Kāpēc tad lielie vakcinācijas centri stāv tukši? Kur efektīvs resursu lietojums? Kas notiks, kad būs milzu pīķis pie 6 mēnešiem? Nevajag epidemiologa zināšanas, vajag analizēt ar smadzenēm un būs skaidrs, ka bakstvakcīna ir jādod no 4 mēn un šodien. Tas sadalīs plūsmu," neizpratnē ir komentētājs. "Plus šobrīd apkārt staigā cilvēki ar vakcinācijas sertifikātiem, kas nav vakcinēti, jo ir jau 4+ mēneši kopš 2. AZ devas un imunitāte tiecas uz 0. To parāda arī mirstības statistikas dati un mirušo "vakcinēto" skaits, kad mirst tieši ar AZ / vienu JJ devu!"

Jau vēstīts, ka kopumā pirmajās trīs darbadienās šonedēļ vidēji vakcinēti ap 10 250 cilvēki dienā, kas ir vairāk nekā pagājušajā nedēļā, kad vidēji savakcinēja ap 7200 cilvēkus dienā, taču tad bija daudz brīvdienu, kad vakcinācijas temps vienmēr ir zemāks. Tomēr šīs nedēļas aktivitāte nedaudz atpaliek no vakcinācijas tempa oktobrī un novembra sākumā, kad pret Covid-19 sapotēto skaits svārstījās vidēji ap 12 000 cilvēku dienā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 33

 
Anonīms
 

Kā kādreiz rakstīja mūsu dzejnieks V.Artavs, tad ;

"...Un mēs visi atkal esam iekšā,

Vietā tai, kas neatrodas priekšā..."

25.novembris, 10:42 Atbildēt

Trāpīgi!

25.novembris, 15:55 Atbildēt

"Un mēs atkal esam

Tanī vietā iekšā,

Kas, kā labi zināms,

Neatrodas priekšā..."

25.novembris, 21:09 Atbildēt

Dumpim vajadzētu vienreiz ņemt u aizvērties. Tik daudz svietsa cik viņš kopš pandēmijas sākuma ir sarunājis, reti kam izdevies. Sākumā (2021.gada februāri) intervijā pie Rēdera viņš vispār par covidu ieņirdza, teica, ka līdz Latvijai tas nenonāks, lai cilvēki potējoties labāk pret īstām slimībām. Nepagāja mēnesis, kad draudēja ar 20 000 covidmirušo. Sākumā par maskām ieņirdza, tad sāka brēkt, lai visi liek uzpurņus.

Ja nespēj izteikties saprotami un atvainoties par iepriekš sarunātām muļķībām, vajag vienkārši aizvērties. IZdzēst twittera kontu un beigt staigāt pa intervijām un runāt muļķības!

25.novembris, 10:54 Atbildēt

Precīzi, bet kas vairs to atceras? Zivtiņu atmiņa ir Latvijas sabiedrības lielākai daļai. Tāpēc arī nelieši pie varas izmanto tautu pēc pilnas programmas.

25.novembris, 12:46 Atbildēt

Un kas tu tāda par anonīmo šļuru ilzīte, ka citiem tavā priekšā jāklusē vai jāaizveras. Spriežot pēc tava intelekta, būtu labi rādīt priekšzīmi.

25.novembris, 15:52 Atbildēt

Dumpim to neatļauj 500 000 eiro par pareizu runāšanu un gan jau ka tas vēl nav viss un kas tika no 5 000 000 eiro pīrāga... kur tad tagad vēl līķu pētīšanas pīrāgs, kas jau arī tikai covid propagandas finansēšanai galvenajiem covid sektantiem.

Bet tas, ka pie visa vainīga tauta, tas jau sen ir pierasta lieta - ja kas nestrādā, tad tikai tādēļ, ka tā ko sabotējusi, ja nevar izdarīt, tad izdomā, ka tā ko pieprasījusi, kaut nezinu, ka kāds būtu tā ilgojies pēc testēšanas, lai gan kāda trešā daļa Latvijas sabiedrība tiešām ir debila, kurai pateiks, ka zirgiem domātos laužņus vajag likt mutē, kad iziet sabiedrībā, jo tas pasargā no smagas saslimšanas un miršanas, tad tie arī tos sameklēs un ar tiem staigās.

25.novembris, 21:47 Atbildēt

Izskatās,ka vēl viens gudrinieks parādījies, vārdā Maks

26.novembris, 1:15 Atbildēt
Maks > jelna.sergejeja

Toties labi, ka tu tada dumja.

26.novembris, 7:25 Atbildēt

Nevar jau visi būt prāta ģēniji kā tu, kādam tak jābūt dumjam, savādāk būtu garlaicīgi. Mārcis pazudis, vismaz būs jauns ģēnijs, kurš uzraujas uz rupjību. Nevajag apsaukāt cilvēkus, kurus tu pat nepazīsti. "Tu", speciāli ar mazo burtu.

26.novembris, 10:58 Atbildēt

VAKCINĀCJA

29.09.21. 1203sasl. 218 vakc. 18,12% vakc.

Spēle uz vieniem vārtiem. Nav pat domas covidu apturēt. Ir valstis, kur potētie daži % . Varbūt kāds iedomājas, ka pārrobežu cilvēku kustība nenotiek? Varbūt tiek reāli, ne skaļu žestu dēļ, tām sniegta palīdzība potēšanā? Tātad tur notiek slimošana un jaunu vīrusa paveidu inkubātors, kas izplatās pa pasauli. Varbūt kādam ir kādas neskaidrības jautājumos par individuālajiem aizsardzības līdzekļi,? Tie ir tikai skata pēc, un tiek izmantoti ne jau cilvēku pasargāšanai no covida. Tie tā acu aizmālēšanai. Un kā ar zālēm covida ārstēšanai. Vīrusu vairošanās samazināšanai šūnās izstrādāts preperāts jau 2012 gadā. Tagad to mēģina pasniegt kā jaunu preperātu, kurš maksā vairāk, kā 700 eiriķu. Zāļu ražotāji pelna 1000 eiriķu sekundē. Un tāds mēģenes vīruss ir nepieciešams peļņai. Bez visām sazvērestības teorijām. Nebūs šis vīruss, būs cits. Potēšanai gals nav paredzams. Tas ir bizness, kas sit pušu visus seksa, narkotiku un ieroču biznesus. Tie ir mani secinājumi. Bet tā saliekot visu pa plauktiņiem, grūti ir citus secinājumus izdarīt.

25.novembris, 11:46 Atbildēt

No iepriekš izdarītiem secinājumiem, vienīgā iespējamā rīcība ir neļaut sevi potēt. Nebūs peļņas, nebūs vīrusu. ir zāles, tās jāizmanto, lai izvairītos no smagas slimības gaitas.

25.novembris, 11:57 Atbildēt

Juri-Jums ir 100% taisnība. Piekrītu visā Jūsu teiktajā.

25.novembris, 15:25 Atbildēt
Maks > gina.pavelskopfa

nekas, tev vēl visas iespējas pierādīt savu taisnību nosprāgstot no Covida. Pagaidi tikai nedaudz.

25.novembris, 15:55 Atbildēt

Nosprāgst tikai dzīvnieki, pie kuriem tu piederi.

26.novembris, 1:17 Atbildēt
Maks > jelna.sergejeja

Kas zin, radi piemeru.

26.novembris, 7:26 Atbildēt

???

26.novembris, 10:59 Atbildēt

visiem viss ir apnicis jau....

25.novembris, 11:56 Atbildēt

Sāku domāt, katru dienu savakcinē tūkstošus cilvēku, jau no pavasara, cik tad Latvijā vispār reāli ir cilvēku, bērnus ieskaotot

25.novembris, 12:30 Atbildēt

ļoti daudz ir cilvēku, pat pārāk daudz. nevar dabūt normālu darbu dēļ tā, ka kāds vienmēr ir priekšā. veikali pārpildīti,mūžīgās rindas it visur, pie ārstiem, veikaliem. TUR IR TIE TŪKSTOŠI. ATVER ACIS UN PASKATIES.

25.novembris, 14:42 Atbildēt

Tā vien šķiet, ka covidsektanti un vakcinācijas "guru" ir smagi pielikuši ūzas, bet paši "aromu" nejūt, lai gan visapkārt esošie uzsvērti spiež ciet degunus un pat tieši norāda uz sataisīto šmuci.

25.novembris, 12:44 Atbildēt

Žēl skatīties cik nožēlojams ir ganāmpulka lielais vairums. Viņus drāž pa visiem caurumiem, tīši kaitina un provocē, bet aitas tik noliektām galvām klausās visās muļķībās, ko viņiem karina un mēģina atrast izskaidrojumu vājprātam, ko visādi Dupji, Papļūti un Kankariņi gvelž.

25.novembris, 14:41 Atbildēt

Beidziet to bezjēdzīgo testēšanu un naudas tērēšanu,atkal kādi trīs miljonāru būs vairāk. Mēs nevaram to saprast,nevajadzīga tā testēšana!!!

25.novembris, 15:13 Atbildēt

Pieprasu slēgt Dumpja kontu!

25.novembris, 15:44 Atbildēt

Nu bet pareizi tak Dumpis runā par milzīgo medicīnas darbinieku noslogotību. Paskataties uz to nabaga R.Muciņu - diez, vai viņam vispār diennaktī kādu stundu izdodas nosnausties- gan slimnīcu jāvada, gan pa Valsts mežiem jāšiverē. Smagi!

25.novembris, 16:10 Atbildēt

U.D. slimnīcā ar 15.11.2021. nav vairs tak antivakseru, kuru uz 15 bija laikam 90 vai 95% slimnīcā palikuši. Bet stāsts par citu - testu apjoms, uz vakcinēto rēķina, jo naturāli inficējas un slimo ar covid un bez covid; a teica nebūs, jūs neko nepārnēsājat, nē nē, a tagad pārnēsā. Kauna nav jums. Īsumā, antivakseru nav ko vainot, tagad modē, balstvakcinētie vainos antivakcinētos. nu ko vakcinētie stāties rindā uz iegūst statusu balstvakcinētie. jūs jau laikam nezināt, ka to paveidu pasaulē ir 10000, un sen zināmi. Vai tik ilgi nodzīvosim, katram paveidam (jeb trijām,7) pa potei. Pretīgi. Ceru, ka kādu dienu neizvērtīsies par nacionālu katastrofu, jo viss masu medijos redzams

25.novembris, 20:24 Atbildēt

ups, kļudā, 90 un 95% vakcinētie, bet 5 un 10% nevakcinētie

25.novembris, 20:25 Atbildēt

roža kirpičom prositsa un jesļi čelovek idiot, to eto na dolga.....

25.novembris, 20:28 Atbildēt

Pienācis laiks Dumpim bez lielā burta...

25.novembris, 21:56 Atbildēt

Specifiskas ārstēšanas pret Covid-19 nepastāv. Tikai simptomātiska un atbalstoša. Visus ar cov simptomiem salikt slimnīcās ,pat gribot, nav iespējmas.

Cita lieta, ka 30 gadu laikā ir nonivilētas slimnīcas un attiecīgais medpersonāls. Likvidētas lauku ambulances.

25.novembris, 22:21 Atbildēt

Pirmie gadījumi, pret kuriem šā brīža vakcīnas esot bezspēcīgas, jau fiksēti (meklēt ziņu internetā ar virsrakstu "Atklāts jauns Covid paveids ar 32 mutācijām, kas varētu būt bīstamāks par delta variantu"). Un kas būs tālāk?

25.novembris, 22:31 Atbildēt

Vai tiešām jūs kaut jēdzat no medicīnas - nobeigsiet lērumu kardioloģisku, onkoloģisku,endokrinoloģisku u.t.t. slimnieku, kuriem liedzat piekļuvi medicīnai ,jo jums ir tikai COVID

25.novembris, 23:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:52

Jaunākās diskusijas