Krištopans par Covid-19 krīzi: Drausmīgi zaudējumi būs visiem

Viktorija Gabrjuna 8.aprīlis 2020, 11:30
 
Dāvis Ūlands/F64
Bijušais Ministru prezidents Vilis Krištopans ir pārliecināts, ka Covid-19 krīzes dēļ būs lieli zaudējumi visiem, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Ekspremjers paredz drūmu ainu" izdevumā "Kas Jauns".
"Skaidrs, ka būs baigie zaudējumi. Drausmīgi zaudējumi. Visiem," pauda Krištopans.

Viņš arī prognozēja, ka krīzes dēļ ēnu ekonimika uzplauks ar jaunu sparu, par piemēru minot cilvēkus, kas atgriezās Latvijā no ārzemēm pirms robežu slēgšanas, un palikuši bez darba.

Krištopans domā, ka palielināsies arī noziedzības līmenis. Tāpat arī, pēc viņa domām, vēl viens emigrācijas vilnis ir neizbēgams.

Savukārt lielākais ieguvums no Covid-19 krīzes Krištopana ieskatā ir straujā tiešsaistes jomas attīstība, piemēram, attālinātās mācības un elektronisko parakstu izmantošana.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Vai tad šamais sācis domāt arī par reģēdājiem?

8.aprīlis 2020, 12:29 Atbildēt

Sievas biznesam un Jūsu miljoniem zeķē tiešām jāuztraucas par "drausmīgiem" zaudējumiem. Būtu nu paklusējis, jo bez maizes un ūdens glāzes Jums arī vīna pudelei atradīsies.

8.aprīlis 2020, 12:59 Atbildēt

Nebūs Berģu namam pircēju... .

8.aprīlis 2020, 13:27 Atbildēt

Par to jau arī čoms ir tik satrautkts.

8.aprīlis 2020, 14:10 Atbildēt

Krištopān, vai saproti kādi zaudējumi ir pēc RLB likvidācijas 1993. gada 18. februāra naktī? ..... Noklausies ....dziesmu .... www.youtube.com/watch?v=3pox3...rt_radio=1&t=0

8.aprīlis 2020, 16:23 Atbildēt

kā lai viņš saprt, ja viņam nav tās vietas ar kuru to lietu dara?

8.aprīlis 2020, 21:21 Atbildēt

Reņģēdājiem jau nebūs ko zaudēt,bet viņu apsaukātājiem gan.

8.aprīlis 2020, 16:42 Atbildēt

Vietējai elitei zaudējumu nebūs, turklāt dažiem vēl prēmijas izmaksās.

8.aprīlis 2020, 17:55 Atbildēt
Fra

Patīk šim maisīt to putru un nemitīgi spēlēt visugudrā lomu, varēja jau nu beidzot atpūsties un biežāk paklusēt

8.aprīlis 2020, 20:36 Atbildēt

TAS simts, kkas pārvalda DIVARPUS MILJARDUS NAUDAS diezko necietīs. varjaubūt,

ka kādam tas zutnis noplaks līdz tādam nelilam maisiņam,bet zobus kārt uz vadža

nevajadzēs. Varbūt kāds veiklītis pamanīsies ierakstīties tai sarakstā(miljonāru),

protams.

8.aprīlis 2020, 20:59 Atbildēt

Da labi .... visiem gan jau ka nee - ja gov.ei kaadas 25 vietas no kurienes ..... - deelj shitaa tagad mazaak kas paliks .... va kaadas veel cik - cik boshkas un saimnieki sashemos ... klaat varbuut pienaaks ... un paarmijnieki labi paeedushies - es, piem. peec vareeju ... un TIKAI PAR TO MAN KAUNS ...

- Par to, ka man piedaavaaja.

Kaut kaa taa .

8.aprīlis 2020, 23:03 Atbildēt

Krishtapans ir malacis. Respect . A ko citu dariit ?!?!?! Prieksh kam ??? Buutu ... Visi citi ( kam iekshejo organu pietiks ) pashi izsitiisies . Viegli nebuus. ............. Ar shito visu bagaazhu.... un Dievu ... va kaadu partbiljeti .... - A Kristapanjam kas shiten te savajadzeejies ... visi tak nospruuk ... vai kas sabrucis , va ovshori kur utml. pa skjidriem palikushi ???

8.aprīlis 2020, 23:20 Atbildēt

"Bijušais Ministru prezidents Vilis Krištopans ir pārliecināts" ... par maz kaut kas liekas .... NOSTALGIA ??? - nespiid tak peec vecajaam shemaam - te tgd taadu "izgiitiibas" sportsmenju kaa pelju meeslu

8.aprīlis 2020, 23:24 Atbildēt

Shitajais UZAICINAATAIS JAADOMAA .... no-sakoptaas teritorijas ... TAGAD vismaz VAREEJA PAARMESTIES .... kas ta traucee ??? ..... veel kjo no Pampaaalijas ievilkt ??? ... piesardziiba ... un pateikt, kaada te uz beernu fiziskaas kultuuras reekjina kas te vien nebarojas ..... gosudristvas sportmafijas partchlenju peleekaas kases ... uz vispaareejaa fona jau nekas taa ... vareetu ... - NOKOPTIES KAUT KUR TAALAAK . .... A nee tak ... kaut kas veel spiid ??? Kur ta kolegas ... - PADUMJU ATVIJA MUUZHOS LAI DZIIVO, SPOZHA LAI DURLAKU KAROGOS PLIIVO ... - durlaciba nekur jau nav palikusi .... kaa i komndjieri ... un starpnieki ..... taada drisssa ... bezperspektiva ...

8.aprīlis 2020, 23:42 Atbildēt

guru ... japanju maate

8.aprīlis 2020, 23:43 Atbildēt

japaanju OOOPERA .... kas visa nacija gaidiija ... pamperos pilniigi ( naacija - basketbumbu ... tad veel eesteetikas komisjionu nebija - plastmasas maisinjos un koferiiiishos estetiku paarneesaaja ) Nebija jau iespeejas ko pamainiit sevishkji .... bumbu un pildspalvu jaajeejiem, bet nu buutu nu atkasiijies labi paeedies un nosviidis. Nakuda . Kuda. VAI IR VEE NO JAUNA IEPEEJA PIESTARTEET ??? .......... Noteikti ir . ..... Uz SHKELETA un VISAAM SISTEMAAM NEKAS JAU NAV MAINIIJIES - vnk iespeeju.. ai, kaa palielinaajies ... Gan jau piedaliisies .

8.aprīlis 2020, 23:52 Atbildēt

Nepateica neko jaunu. Zaudējumi būs smagi, bet vai kādam bija drosme uzņemties citu scenāriju? Tas, ko valdībai jau tagad vajadzēja domāt ir - kā mēs attīstīsim savu rūpniecību un ražošanu! Še ku izrādās, ka gandrīz neko paši neražojam. Kokiem bagātajā valstī pat tualetes papīru neražojam!

9.aprīlis 2020, 18:42 Atbildēt

vēl viens Kremļa propagandas upuris... Ražo te, daudz ko ražo un eksportē, bet, daudziem šķiet, ka ja vilcienus netaisa un FEFā nav rindas ēdņīcā, tad nu nekā nav.

9.aprīlis 2020, 20:51 Atbildēt

Lielais Vilis pa medijiem vien dzīvojas, izskatās, ka par daudz (?) vai tik nebūs kādu partiju noskatījis? Bet, lai turas, labu veselību~!1

9.aprīlis 2020, 20:49 Atbildēt

Ko tu raudi, Vili ?!

Savā laikā tu biji pie siles un kārtīgi esi sazadzies un izsūcis letiņu asintiņas !

Tā ka labāk aizveries, sēdi klusu savā villā,turpini rīt austeres un uzdzert ar dom perignon !

10.aprīlis 2020, 13:22 Atbildēt

Lai nu kungs skaita savus zaudētos miljonus! Tā ir viņa problēma, māja Baltezerā, ko negrib uzturēt un būvniecības projekti, kur cerēja pelnīt miljonus! Tādi zaudējumi kā godīgi strādājošajiem cilvēkiem 90tajos gados bija pēc valdības "laipni" īstenotās naudas reformas repsēni -lati ar kursu 1pret 200, kas rezultējās ar darba algu 7 lati 50 santīmi (augstskolas pasniedzējs) un 8 lati 70 santīmi (ārsts) mēnesī, par ko bija jāspēj pabarot divus bērnus un nomaksāt visus rēķinus, jau nu vairāk nav! Pārdzīvojām 90tos, pārdzīvojām 2008.g banku krīzi, pārdzīvosim arī vīrusa radīto ekonomisko jucekli. Bet pārgudrais basketbolists lai skaita savus zaudējumus un nebāžas ar savām ekonomiskajām "gudrībām", nav nekāda autoritāte!!!

10.aprīlis 2020, 16:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:10

Jaunākās diskusijas