Latvietis Oskars no koronavīrusa izārstējies ar tējām un karstiem dzērieniem

Viktorija Gabrjuna 8.aprīlis 2020, 14:30
 
Ekrānšāviņš no video
Pašlaik Latvijā apstiprināti 16 pacienti, kuri izveseļojušies no Covid-19. Simptomi pazuduši vēl vairākiem, tomēr tikai 16 cilvēkiem divi testi ir apstiprinājuši – vīrusa organismā nav. Viens no viņiem – Oskars Cukmačs, kurš ārstējās Rēzeknes slimnīcā, tika vēstīts Madaras Līcītes materiālā LTV "Panorāmā".

Kā atklāj Oskars, viņš slimnīcā pavadījis 18 dienas.

"Principā ārstēšanās bija ar karstiem dzērieniem un tējām. Nekādas tabletes nedzēru.

Principā varēju ārstēties mājās, bet, tā kā jau biju ticis līdz slimnīcai, mani nevēlējās laist mājās un vajadzēja visu slimību izsēdēt tur. Nebija nekādu slimības pazīmju baigo vai sliktas dūšas un tā, ka viss slikti. Katru dienu palika labāk," pauž Oskars.

Runājot par slimības gaitu, Oskars saka, ka visgrūtāk bijis tas, ka viņš nekur netika laists ārā, taču depresijas nebija.

"Principā ārsti visu šo slimības laiku ar mani neko daudz nerunāja. Ārsti es redzēju reizes trīs četras. Viņa arī nerādījās katru dienu un neko neteica. Es ar māsiņām runāju. Man viņas visu ko nodeva. Visgrūtāk bija, ka mani nekur nelaida ārā. Sēdēju trīs nedēļas četrās sienās. Visi baidījās no manis, visi bija spectērpos. Bet nu vajadzēja saglabāt vēsu prātu, ka tas viss nevilksies mūžīgi. Pašsajūta bija normāla. Depresijā nekritu," atklāja Oskars.

Viņš piebilst, ka visticamāk inficējies Londonā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tevi, Oskar Cukmač, nekad neaizmirsīs kā mērgli, kurš būdams inficēts ar Covid-19 un brauca vilcienā uz Rēzekni, apzināti apdraudēja citus cilvēkus. Gan jau kāds vēl parūpēsies par tavu "labsajūtu".

8.aprīlis 2020, 17:48 Atbildēt

Un kā viņam bija tikt mājās?

8.aprīlis 2020, 19:00 Atbildēt

Ko tad viņam bija darīt? Kur iet? Kāds ārsts viņu aizturēja? Sapratu, ka paņēma analizes un palaida mājās uz Rēzekni gaidīt atbildi.

8.aprīlis 2020, 22:47 Atbildēt

Tas noteikti ir pareizi . Pie visa paareejaa, kas arii ir pareizi.

9.aprīlis 2020, 0:27 Atbildēt
Mia

Lai Oskars pastāsta par īpašuma pirkumu un sarīkoto ballīti pēc ierašanās, nav ko te tēlot nabadziņu, kuram bija jābrauc ar vilcienu, jo viesnīcu nevarēja atļauties. Ar tējām varēja ārstēties mājās, nu bet, jā, slimnīcā vismaz bija jāsēd uz vietas, nevarēja vazāties un aplipināt citus, ko šis bezatbildīgais noteikti būtu darījis.

9.aprīlis 2020, 12:24 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:55

Jaunākās diskusijas