Viņķele parāda saņemto skaisto sūtījumu

tautaruna.lv 8.aprīlis 2020, 17:40
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Koronavīrusa Covid-19 krīzes dēļ darba šajā laikā noteikti netrūkst daudziem mediķiem, kā arī veselības ministrei Ilzei Viņķelei. Viņa mikroblogošanas vietnē twitter informēja, ka saņēmusi negaidītu sūtījumu.
"Vakar saņēmu negaidītu sūtījumu. Skaisto rotu NADA autore Dana Zēberga sarūpējusi dāvanas. Uztveru to kā visas Covid19 krīzes komandas darba novērtējumu. Dzīvespriecīgās piespraudes nodevu savām kolēģēm. Liels paldies par uzmudrinājumu un novērtējumu!" raksta ministre.

Lai gan atsevišķi komentētāji norādījuši, ka to pat varētu dēvēt par kukuli, citi nav kautrējušies I.Viņķelei publiski pateikties par darbu.

Jau vēstīts, ka pirms kāda laika arī Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) vadītāja Liene Cipule mikroblogošanas vietnē twitter vēstīja, ka arī viņu šajā darba pilnajā laikā uzmundrina gan kolēģi, gan, piemēram, kāds labvēlis/ labvēle, kas atsūtījusi ziedus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Pavisam nesen visos ziņu portālos nemitīgi varēja lasīt un lasīt par Misānes gaitām, tagad kur vien skaties Viņķele un vēlreiz Viņķele. Ko tas varētu nozīmēt?

9.aprīlis 2020, 8:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:08

Jaunākās diskusijas