Latviešu astrologs atklāj, ko šodien nedrīkst darīt

tautaruna.lv 10.februāris, 11:30
 
Gints Ivuškāns/ F64
Astrologs Kristaps Baņķis atklāj, ka no astroloģiskā viedokļa trešdiena, 10.februāris, ir sūrā diena.
Kā raksta Baņķis, šajā dienā priecājas par to, kas izdarīts, un kategoriski nevar sākt neko jaunu.

"Sūrā diena! Atskats uz paveikto - nokopj galus. Priecājas, kas izdarīts! Jaunu neko kategoriski nesāk. Nē - seksam, alkoholam!" teikts astroloģiskajā prognozē.

Kā vēstījām iepriekš, kā savā Facebook lapā raksta krievu astroloģe Marina Skadi, tikai pēc 21. feburāra ieteicams pievērsties nopietnām un svarīgām lietām.

Februārī tiks pārbaudītas gan cilvēku personiskās, gan profesionālās īpašības. Attiecības var izjukt, ja netiks izrādīta savaldība, pārliecināta ir astroloģe.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ak, vai, un ko darīt tiem, kas jau paseksojuši, pirms no gultas izkāpuši? :D

10.februāris, 13:06 Atbildēt

Jāturpina arī dienā, ir taču rakstīts, ka neko jaunu nedrīkst uzsāk.DD

10.februāris, 13:17 Atbildēt

....nokopj galus! Atkārtoju ne pirmo reizi ,ka rakstu autori lieto apreibinošas vielas. Tiko viens bezmērķīgi ar bojātām smadzenēm skraidija ,bet tagad ...nokopj galus! Vai tik nedomāja Mārci kurš ar galu kaut ko dara? Ipaši stulbais,tu kā gudrākais nokomentē savu viedokli lūdzu. Es tiko biju atliet un ilgi uz galu skatījos,bet tā ari nesapratu kā viņu jānokopj? Varbūt jāapgraiza ebreju gaumē vai kā ?

10.februāris, 14:07 Atbildēt

PiderMārce jau vairāk ar pakaļu pakalpo,šodien gan brauca uz Gulbeni pie Maguņkas,mēģināšot spraust,bet mani māc bažas,ka Maguņka šam neisprauž kādu slotas kātu ānusā.

10.februāris, 16:52 Atbildēt
Dzintars > tedis

Tik traki jau nebus gan jau Lieldibena mātite iedos savu šoko coķi paostit

11.februāris, 21:41 Atbildēt

Man it NEVIENS nenorādīs ko darīt vai nedarīt, it īpaši astrologi un citi pesteļi.

11.februāris, 11:57 Atbildēt

Rakstura īpašības, kas var būt raksturīgas, visiem 11 februāros dzimušajiem.

"Paaugstinātu dzīves ērtību diena."

Tiecas uzlabot ap sevi labklājību.Tā var būt gaišu domu darbība, atjautība, izgudrošanas spēja vai dzīves baudu vairošana. Pat tie cilvēki kas dzīvo kopā ar 11. ferbruārī dzimušajiem ar laiku maina savu ārējo izskatu. Viņiem grūti pārmest egoismu. Tomēr tie nedaudzie daži 11.02 dzimušie, kas 1 vietā liek savas dzīves ērtības, tie ar laiku kļūst vientuļi savā zelta krātiņā no kura nav izejas. Attīsītākie prot pa īstam ar pilnu krūtu cienīt greznību, tajā pašā laikā ar prieku kalpo citiem citu dzīvēm piedodot arī dzīves jēgu. Ļoti vēlās savu Brīvību! Nīst sakāves gan ķermeniskās, gan jūtu, gan prāta u.c. Iekļūstot nepatikšanās ātri atrod izeju. Uzlabojot citiem dzīvi mēdz dažreiz pārcensties. Var ieņemt augstu sabiedrisko stāvokli. Tā kā rezēm var būt cita viedokļa nesēji, kā apkārtējie viņus var uztvert kā dumpiniekus, kaut arī viņi iet labo izmaiņu ceļu. Tāpēc jāiemācās piesardzības un mērenības attiecības, lai lieki netracinātu iesīkstējušos prātus.

Veselība ķermeniskā un garīgā - var bieži būt grūtības jūtu laukā. patīk, ja apkārt ir skaistas lietas, kur izrāda reizēm bērnišķīgu attieksmi, kas var dārgi izmaksāt. Reizēm paaugstināto uzbudinādību var palīdzēt samazināt psihoterapeita vai astrologa apmeklējums. Var būt tieksme reizēm pārēsties vai pārmīlēties. Jāpieturās pie izlīdzinātas ēdmaļas, kur ir visas ķemenim nepieciešamās izejvielas. Tie, kuri ir tievi, tiem vajag vieglas slodzes - skriešana, dejas, aerobika, tie, kas ir dūšīgāki, tie var nodarboties ar visiem sporta veidiem. Ieteikums - cenšieties ievērot apkārtējo dzīves vajadzības, ļaujiet citiem dzīvot savu paša dzīvi. Stingrāk pievēršiet uzmanību saviem dzīves uzskatiem, nostādnēm, bet necenšieties par varītēm šos uzskatus izplatīt sev tuvajā apkārtnē.

Labās īpašības: netkarība, spēja savākties, patiesums, aizrautība, iedvesma, nojautas, sabiedriskums, domas lidojums, atjautība, dziednieka spējas, ekstrasoriskas spējas, asprātība, strādīgi, tālredzīgi, mērķtiecīgi, mierīgi, māka risināt sarežģ'jumus, gribasspēks.

Ne tik labas, iespējamās īpašības: niknums, stūrgalvība, bezmērķīgums, pāriecīgs jūtu vilnis, uzbudinābība, egoisms, aizdomīgums, valdonīgums, nejūtīgums, nelietišķums, pāriecīga trauksmainība, neuzticēšanās, pretīrunāšanas gars, pāriecīga mantkārība.

Šajā dienā dzimuši: Tomas Alva Edisons(izgudrotājs). Tāpat dzimuši USA aktieri Jennifer Aniston, Burt Reynolds.

11.februāris, 18:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:28

Jaunākās diskusijas