VIDEO: Vai viesnīca Jūrmalā pārkāpj Covid-19 ierobežojumus?

tautaruna.lv 27.janvāris, 7:00
 
Dāvis Ūlands/F64
Raidījuma “Bez Tabu” komanda ar slēpto kameru pārliecinājusies par notiekošo pieczvaigžņu viesnīcas ”Baltic Beach hotel&SPA” kompleksā Jūrmalā.

Šobrīd spēkā esošie noteikumi neļauj darboties ne pirtīm, ne peldbaseiniem. Lielākie baseini galvaspilsētā savas durvis apmeklētājiem ir slēguši.

Citādāka aina paveras pieczvaigžņu viesnīcā ”Baltic Beach hotel&SPA”, kur joprojām ikviens interesents varot apmeklēt peldbaseinu.

"Esmu pastāvīgs klients viesnīcā “Baltic Beach Hotel&Spa”. Man šeit patīk braukt ar ģimeni atpūsties. Fantastiska vieta! Uzzināju, ka Covid-19 laikā tur var apmeklēt visas relaksācijas zonas, kur ir pirtis un baseini. Šim es neticēju, zvanīju, lai veiktu rezervāciju. Varot apmeklēt medicīniskās procedūras, lielo baseinu un pirtis, kā arī treniņus sporta zālē. Taču tur ir vēl divas relaksācijas zonas 1. stāvā, kuras it kā ir norobežotas un uzskatāmi ir ciet. Zvanot mani rezervēja vēlamajā laikā. Aizbraucu un redzēju, kā tur klienti tiek uzņemti, kā iepriekš. Vienmēr ir paticis tur braukt, bet šajā laikā tas nav pieņemami. Vai tā mēs ierobežojam Covid-19 izplatību? Slepus pieņemot klientus," stāsta viesnīcas apmeklētājs.

Vēlāk uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Iluta Kalniņa demonstrē atbildes no Veselības inspekcijas, kurās norādīts, ka ārstniecības iestādes drīkst turpināt savu darbu. Taču šeit uzmanība jāpievērš faktam, ka ir jābūt ārsta nosūtījumam, lai apmeklētu peldbaseinu ārkārtējās situācijas laikā. Atgādinām, ka SPA zonā strādā medicīnas māsa, kura nav tiesīga dot tā saucamos nosūtījumus.

Veselības ministrijā norāda, ka šajā gadījumā, iespējams, esot runa par ”ļaunprātīgu situācijas apiešanu”. Par notikušo jāinformē gan Veselības inspekcija, gan Valsts policija.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ilutu uz Sibīriju (vai kas tur tagad līdzvērtīgs ES robežās), bet stučītājai un Bez tabu pienākās Spa Hotel! Nav jāizdomā velosipēds - viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.

27.janvāris, 8:10 Atbildēt

Kā vienmēr skugi latviesi

27.janvāris, 22:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:19

Jaunākās diskusijas