Liepājas slimnīcas mediķe atklāj, kad nevar vakcinēties pret Covid-19

tautaruna.lv 27.janvāris, 11:30
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Liepājas Reģionālās slimnīcas Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļas virsārste Inese Medvecka skaidro ka šī vakcīna pret Covid-19 mums vienkārši ir nepieciešama, ja gribam atkal dzīvot normāli, raksta "liepajniekiem.lv".
Sabiedrībā radies daudz jautājumu par vakcinēšanos. Mītu, ka šī vakcīna būtu bīstama, ja cilvēks ir viegli apslimis vai saaukstējies, daktere apgāž.

“Vienīgā kontrindikācija, kad nevar vakcinēties, ir jebkura saslimšana ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru virs 38 grādiem. Atveseļojoties, kad augstas temperatūras vairs nav, cilvēks droši var vakcinēties,” viņa skaidro.

Arī hroniskas kaites, vecums vai vienkārši tā brīža slikta pašsajūta nav iemesls nevakcinēties.

I. Medvecka pati ir vakcinējusies un skaidro, ka nekādas blaknes nav jutusi. “Kā jau pie jebkuras vakcīnas, potēšanas vietā dažas dienas bija viegls apsārtums. To pat uzskata par labu reakciju, jo tas nozīmē, ka organisms ir atpazinis vielas, ko satur vakcīna, un jācer, ka izveidosies arī laba imunitāte. Nekādu blakņu nebija arī maniem kolēģiem,” pastāsta mediķe.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Ko nozime jacer?Arste pilnigi apliecina ka ceriba ir mulka mierinajums!Mazuiem nekadu vakcinu!Pietiek ar tam kuras ir obligatas pret smagam kaitem!

27.janvāris, 12:24 Atbildēt

biju pie čurkas,savakcinēja tā,ka pa ausīm tek ārā.Jūtu siltumu plecā. Blakņu nekādu nav .Pieķēru sevi ,ka zooparka ēzeliši tagad man liekas ļoti seksīgi.To drošo vakcināciju jābrauc uz Norvēģiju tiem 23 mirušajiem stāstīt.

27.janvāris, 13:29 Atbildēt

vispar runājot par hroniskām kaitēm viens medikis teica ,ka ja ir hroniskās kaites plus vakcinācija tas ir ļoti perspektīvs ceļš iepazīties ar apbēdīšanas biroja'' Laipni lūgti"' darbiniekiem.Aplaudēju kājās stāvot!......un jācer ,ka izveidosies laba imunitāte!!!Kas šito visu raksta jums vispār ar galvu viss kārtībā???

27.janvāris, 13:34 Atbildēt

Cerēšana ir laba lieta, cerēt var visas dienas garumā un pat ilgāk kamēr apnīk.

27.janvāris, 15:27 Atbildēt

baigi gribas uz poda,rakstu pēdējiem spēkiem, es ari ceru ,ka passpēšu aizskriet....

27.janvāris, 16:08 Atbildēt

Nesteidzies, varbūt atlieksies jau pa ceļam...

28.janvāris, 20:25 Atbildēt

Čakša arī ir smuka meitene.

27.janvāris, 17:51 Atbildēt

Pēc koronavīrusa vakcīnas mirs 30% Pasaules iedzīvotāju!

27.janvāris, 21:06 Atbildēt

Britu zinātnieki raksta, ka 27,9, bet bukmeikeri liek pat līdz 40!

28.janvāris, 20:26 Atbildēt

Ja apnicis uzšis saules tad uz prieksu ,varbūt apglabās par velti

27.janvāris, 22:07 Atbildēt

Un kā tad būs ar tiem, kas tikko svaigi izslimojuši C19? Man epidemioloģe teica, ka pats ātrakais varētu vakcinēties pēc 3 mēnešiem pēc izslimošanas

29.janvāris, 9:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:43

Jaunākās diskusijas