Sieviete Latvijā dusmīga par repatriācijas reisa biļetes cenu

Viktorija Gabrjuna 11.janvāris, 7:00
 
Vladislavs Proškins/F64
Kā zināms, decembra nogalē tika īstenots Baltijas valstu kopīgais repatriācijas reiss no Latvijas uz Apvienoto Karalisti un no Apvienotās Karalistes uz Latviju. Kāda sieviete, vēršoties "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), neslēpa sašutumu par reisa biļetes cenām.

Sieviete stāsta par situāciju, kuru piedzīvojusi viņas māsas ģimene. Par biļetēm, lai atgrieztos Latvijā, no ģimenes tik prasīti teju 900 eiro.

"Mana māsa ar savu ģimeni vēlas atgriezties mājās, laikus bija jau nopirkuši biļeti, lai būtu lētāk. Bija nopirkta uz 28. decembri. Darbs uzteikts, īre uzteikta, bet bija aizliegums.

Zvanīja uz vēstniecību, savāca visus papīrus, ko pieprasīja, un tad viņiem atsūta ziņu - lai atgrieztos ar repatriācijas reisu, biļetēs vajadzēs samaksāt 890 eiro par 2 pieaugušajiem un 2 mazām pirmsskolas meitiņām.

Māsai asaras! Ja viņa samaksātu šo naudu, atbraucot, viņai uz rokas paliktu tikai 30 eiro. Kur ir tā saucamā palīdzība no mūsu valsts? Kāpēc tā jāmelo? Un viņa nav vienīgā ģimene, kas bija spiesti atteikties no šā reisa!” pauž sieviete.

Jāpiebilst, ka iepriekš (repatriācijas reisa dienā) intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris sacīja, ka atgriezties Latvijā no Lielbritānijas ar lidsabiedrības "airBaltic" īpašo repatriācijas reisu vēlējušies vairāk nekā 140 valstspiederīgie, bet tāda iespēja būs aptuveni 50 cilvēkiem.

20.decembrī Ministru kabinets, balstoties uz Satiksmes ministrijas priekšlikumu, pieņēma lēmumu uz laiku aizliegt starptautiskos pasažieru pārvadājumus uz un no Apvienotās Karalistes, tādējādi cenšoties pasargāt sabiedrību no jaunā koronavīrusa paveida izplatības Latvijā. Pasažieru pārvadājumi starp Latviju un Lielbritāniju bija aizliegti līdz 1.janvārim.

Taču sestdien atsākusies pasažieru pārvadājumi uz un no Apvienotās Karalistes.

Avots

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Sēžat savās ārzemēs un nevazājat Latvijā iekšā vīrusus.

11.janvāris, 7:59 Atbildēt

Ārlietu ministrijā nav kārtība.

11.janvāris, 8:28 Atbildēt

Tad nav ko blandīties pa pasauli, ja esat aizbraukušas, tad tur arī tupat, neviens jūs te negaida, mūs aplipināt. Vēl sūdzās......

11.janvāris, 9:24 Atbildēt

Tiešām

11.janvāris, 9:43 Atbildēt

Ne.irsi kuce...

11.janvāris, 15:07 Atbildēt

Ar ko aplipinaat?? Ar lielaaku nabadzibu kaada jus spragstat nav iespeejams aplipinat.. ja esi slima tad ari taada nospragsi ja ne taa tad no bada gudriniece!!

13.janvāris, 11:35 Atbildēt

Neviens nelika nekur braukt! Kā zinājāt auzbraukt tā ari ziniet paši atbraukt! Nevajag vainot valdību!

11.janvāris, 9:24 Atbildēt

A tādi "krutie" aizlidoja, teica: Ko jūs te Latvijā pa grašiem strādajat. Mēs lūk, reālu piķi pelnam!

11.janvāris, 9:42 Atbildēt

Un viesnīcu arī lai paši maksā, nav ko no mūsu nodokļu naudas jūs uzturēt.

11.janvāris, 9:47 Atbildēt

Hm,samaksā 900 eiro par biļeti un paliek bez naudas?Bet kā tad taisās te dzīvot,darba iespējas arī Latvija nav nekādas,uzskatu ka te kautkas nelīmējas kopā!

11.janvāris, 9:52 Atbildēt

Bezsaubam ka nelimejas kaut kadi laimes mekletaji visu grib uz haljavu.

11.janvāris, 9:58 Atbildēt

Un pareizi darija ka tad ta Tava masa ar gimeni domaja ka es pensionars savus nodoklu naudu ieguldisu biljete lai Jus tiktu uz Latviju? Neviens Jus prom netrieca dzivojiet ta pat ka lielaka dala Latvijas iedzivotaji un tad nebus jabrec.

11.janvāris, 9:57 Atbildēt

Viesiem neta dir,,,ko jus visi daritu,jai tie butu jusu radi,draugi vai jusu vecaki,

11.janvāris, 10:03 Atbildēt
Juris > marcis

Marci ! Nu gan tu mani nošokoji ! Pirmo reizi redzu ka vari uzrakstīt kaut ko patiesi gudru un prātīgu . Un galvenais - BEZ RUPJĪBĀM !!! Laikam tomēr mazliet smadzenes tev vēl ir saglabājušās . Līdz šim biju pārliecināts , ka esi tikai spējīgs cienījamas kundzes par maukām un debīlām kucēm saukāt un citas jēlības rakstīt . Zili brīnumi ! Tas bija patīkams pārsteigums .

11.janvāris, 10:14 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Es vairak toc nelamasos..

11.janvāris, 17:52 Atbildēt
Silva > juris.5e2771d83ac7e

Kuram augstāks iq? Rupeklim vai kādam, kurš viņu citē?

11.janvāris, 19:14 Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Ja tie būtu mani radi, tad silti ieteiktu viņiem palikt tur, kur ir un ievērot tur notektos ierobežojumus, īpaši, ja bija gan darbs, gan dzīvoklis, jo es esmu saprātīgs cilvēks un apzinos šādas apkārt vazāšanās bīstamību. Mani bērni un mazbērni dzīvo Latvijā, bet neesmu viņus sen redzējusi. Domā, ka man negribētos viņus redzēt un samīļot, bet mēs apzināmies riskus un ievērojam noteiktos ierobežojumus. Ciest nevaru tos vazaņķus, kas vazā slimības pa visu pasauli. Vismaz viens draņķis jau paspējis ievazāt mums arī jauno kovida paveidu, un ievazāja to no Lielbritānijas.Tad padomājiet paši, cik siltas jūtas apzinīgam cilvēkam, kas domā gan par savu, gan citu veselību, var būt pret tiem bezatbildīgajiem vazaņķiem, kas lepni pameta Latviju un palicējus par muļķiem saukāja, bet tagad vēl steidzas mūs aplaimot ar saviem pa pasauli sagramstītajiem vīrusiem.

12.janvāris, 12:09 Atbildēt

Ko var gribēt no valdības, kur pat ministri ir peredasti!

11.janvāris, 11:27 Atbildēt

Nav ko mētāties pa pasauli kā vecām naudām, tad nebūs tādu problēmu ! Katrs maksā par savu muļķību !

11.janvāris, 13:01 Atbildēt

Kārtējais tupais raksts nabaga abbižotie mūsu valsti mīlošie cilvēki aizbraukuši laimi meklēt uz citurieni un tagat, lūdzu mums par velti visu iedodiet. Lai tak mīlošā māsa apmaksā šo jauko ceļojumu uz un no UK.

11.janvāris, 13:05 Atbildēt

Liekulība Augstā dziesma!Varētu viņai aizdot pusi,lai negaudo

11.janvāris, 15:33 Atbildēt

kādi pretīgi "īstu latviešu" komentāri - viņiem paliek labāk, ja kādu nozākā

13.janvāris, 9:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:13

Jaunākās diskusijas