Astroloģe dalās prognozē par Covid-19 nākotnē

tautaruna.lv 13.mai
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievu astroloģe Tatjana Lukaševica vēl decembra sākumā precīzi prognozēja pandēmiju, biržas, naftas indeksu kritumu un citas ekonomiska rakstura problēmas. Tagad viņa dalījusies ar savu prognozi par to, kā turpmāk attīstīsies situācija, raksta "Komsomoļskaja pravda".

Savas prognozes astroloģe balsta uz planētu kustību kosmosā.

Tā, pēc viņas teiktā, ka, lai gan pamazām cilvēki sāk atslābt, mazinās noteiktie ierobežojumi, Covid-19 nekur nepazudīs un rudenī gaidāms slimības otrais vilnis.

"Visticamāk 13.novembrī, kad Jupiters un Plutons apvienosies Mežāža zīmē," skaidro astroloģe.

Tāpēc viņa iesaka cilvēkiem joprojām izvairīties no publiskām aktivitātēm un neaizmirst par profilaksi. Astroloģe gan piebilst, ka tika striktu ierobežojumu attiecībā uz cilvēku pārvietošanās brīvību, kā šī gada pavasarī, vairs nebūs.

"Pēc mēness aptumsuma 5.jūlijā tiks atvērtas valstu robežas, sāks lidot lidmašīnas. Zinātnieki, kā paredzu, izgudros efektīvas zāles pret Covid-19, jo mēness aptumsums vienmēr mums atnes rezultātu un kādu procesu noslēgšanos. Cilvēcei ir visas iespējas rudenī gaidāmo otro slimības vilni pārciest daudz vieglāk," pauda astroloģe.

Viņa arī piebilst, ka vasarā gaidāms pamatīgs karstums un cilvēkus vairāk uztrauks cīņa ar ugungrēkiem un postošo sausumu, nevis vīrusu.

Savukārt šī gada decembrī cilvēki pamazām sāks aizmirst par pandēmiju.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Pirms divām dienām mēs ar kaimiņu līdz pusnaktij prognozējām nākotni, bet tā pienāca bez prognozes- sievas aiztrieca gulēt. Tad nu neko nezinu pateikt.

13.maijs Atbildēt

Super.

13.maijs Atbildēt

13.novembrim manam Daugavpils draugam dzimšanas diena. Man liekas, ka viņš pat nenojauš, ka tad Jupiters ar Plutonu apvienosies.

13.maijs Atbildēt

Haaa haa.parsmejos !!!

13.maijs Atbildēt

Tie, kuri tik ļoti gaida rudeni ar jaunu saslimšanu- lai viņiem tā arī notiek! Novēlu! Bet mēs visi negaidām rudeni ar jaunu vīrusu, tāpēc uzspļaujam uz to un dzīvojam veseli un laimīgi

14.maijs Atbildēt

Varu iedomāties ! ha ha ha

15.maijs Atbildēt

Murgi, murgi. Un cilvēki ar šo pelna naudu apkāšot lētticīgos.

15.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:12

Jaunākās diskusijas