Vai kliedētas nesaskaņas prinča Harija un Viljama starpā?

Rita Lazda 13.mai
 
AFP/SCANPIX/LETA
Vēl pirms princā Harija un viņa ģimenes pārvākšanās uz ASV, skaļi izskanēja pieņēmumi par nesaskaņām viņa un prinča Viljama starpā. Aizvadītā gada vasarā uzņemtā dokumentālā filmā Harijs atzina, ka attiecības ar brāli nav tādas kā iepriekš, tomēr viņi vienmēr palikšot brāļi. Šķiet, ka nu attiecības uzlabojušās.

Britu medijs "The Sun" vēsta, ka abi brāļi atkal atraduši kopīgu valodu pēc tam, kad tapa zināms, ka viņu tēvs princis Čārlzs sasirdzis ar koronavīrusu Covid-19. Karaliskā eksperte Ketija Nikola norāda, ka abi brāļi atkal atsākuši sarunāties, raksta viens otram ziņas, kā arī sazinās video zvanos.

"Es domāju, ka Keitai un Viljamam pietrūkst gan Harija, gan viņa ģimenes," norāda eksperte.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka Harijs un Megana janvārī šokēja pasauli, paziņojot, ka turpmāk vairs nebūs karaļnama augstākās amatpersonas, atsakās no oficiālajiem pienākumiem un centīsies iegūt finansiālo neatkarību. Pāris sūrojas, ka britu preses lielā uzmanība, kas dažkārt robežojusies ar vajāšanu, bijusi neciešama.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Es domāju, ka Viljams Harim vēsi pa muti sadotu. Kā liktu, tā tas otrs būtu uz muguras kā vabole.

13.maijs Atbildēt

Pirmkārt, nedomāju. Otrkārt, pat ja tā, tad ko tas pierādītu?

13.maijs Atbildēt

Nevajag būt naiviem Nesaskaņas nav iespējams likvidēt, jo tronis vilina abus.

13.maijs Atbildēt

Kāds vēl tronis Harijam ? Tu nopietni ? Šobrīd viņš ir sestais tajā rindā uz troni. Viņa fāterītis Čārlzs ir nr.1, bet tā arī visu mūžu gaida savu kārtu. Tad kādas ir iespējas sestajam tajā rindā ? Tikpat kā nekādas ... Es Harija vietā arī vienkārši dzīvotu nost uz pilnu klapi ...

13.maijs Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > uldislatvia1966

Čārlzs ir pavītis un gados,cik nu šim ilgi spīdētu tā sēdēšana tornī, pārējos gan nezinu precīzi,bet notiek visādi brīnumi arī tajās aprindās. No vēsture zināms,ka viens otrs pretendents mūžu pavadījis dzelzs maskā kaut kur kazemātos, cits negaidīti devies pie miera u.t.t.

14.maijs Atbildēt

No britu preses bija nevis "liela uzmanība", bet nekaunīga apmelošana un jā, vajāšana. Pat ķēms morgans jau it kā atvainojās.

13.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:44

Jaunākās diskusijas