Jauna informācija par baiso negadījumu Jelgavas pusē

Viktorija Gabrjuna 13.mai
 
F64
Sestdienas pievakarē kāds autovadītājs piedzīvoja mirkļus, kas ikviena šofera psihē atstātu paliekošas sekas. “Audi” stūrētājs Jelgavas pievārtē nāvējoši notrieca kādu pensionāru, kas ar velosipēdu minās pa šosejas ceļmalu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Negadījums, kas laupīja kāda sešdesmit piecu gadus veca kunga dzīvību, notika īsi pirms septiņiem vakarā, autoceļa Jelgava-Tukums otrajā kilometrā pie Tušķiem.

Vīrieti, kas tobrīd pa ceļmalu pārvietojās ar divriteni, visai neskaidros apstākļos notrieca ”Audi” markas spēkrats. Zināms, ka velosipēdists mēroja ceļu no Jelgavas uz Līvbērzes pusi, minās mājas un līdz galamērķim pietrūka vien dažu metru.

Pēc sadursmes velosipēdists nokrita no braucamrīka un pa asfaltu nošļūca vēl dažus metrus uz priekšu, savukārt “Audi” spēkrats ieripoja grāvī. Tā šoferis negadījumā necieta.

Cilvēki neizslēdz iespējamību, ka riteņbraucējs pats izprovocēja negadījumu. “Ceļš tagad labs, ātrums liels, varbūt nepaskatījās, kā tad citādāk var viņam uzbraukt,” neizpratnē ir kaimiņi.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Par konkrēto atgadījumu neko pateikt nezinu, bet būdams gan velobraucējs un arī autovadītājs savi secinājumi ir. Esmu jau vairākkārt rakstījis , pat runājis ar CP darbiniekiem,ka CSN ir jāiekļauj punkts,kas paredz obligātu prasību - pie velosipēdu stūres kreisā roktura ir jābūt atpakaļskata spogulim. Bieži ir tā, ka velosipēdists paskatās atpakaļ pār savu kreiso plecu un vienlaicīgi arī pagriež stūri pa kreisi, kas vienmēr nozīmē "par mata tiesu" no nelaimes. Neviens speciāli nebrauc virsū velosipēdistam. Es savu un pārējo ģimenes locekļu velosipēdus sen esmu aprīkojis ar atpakaļskata spoguļiem, tie nav dārgi.

13.maijs Atbildēt

Pilnībā,piekrītu!

15.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:27

Jaunākās diskusijas