Piecus gadus vecs puisēns ASV izsauc policiju, jo jūtas izsalcis

tautaruna.lv 9.aug
 
AFP/ SCANPIX/LETA
Neparasts atgadījums noticis ASV, kur piecus gadus vecs puisēns piezvanījis policijai un paziņojis, ka ir izsalcis.
Atgadījums noticis augusta sākumā. Piecus gadus vecais zēns, kurš atstāts viens pats mājās ar māsu piezvanījis likumsargiem un informējis, ka ir izsalcis un vēlas picu.

Lai noskaidrotu situāciju un pārliecinātos, ka bērnam nekas nekaiš, policisti devušies uz zvanītāja adresi, raksta "Associated Press". Tur noskaidrojis, ka zēna māsa nav pamanījusi, ka puisēns izmantojis telefonu, taču meitene apliecinājusi, ka viss ir kārtībā.

Tiesa, likumsargi šajā gadījumā rīkojušies visai cēlsirdīgi. Viņi ne vien zēnam norādījuši, ka šādos gadījumos policijai tomēr nav jāzvana, bet arī devušies uz tuvāko picēriju, kur iegādājušies picu un nogādājuši to zvanītājam.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kādi jauki policisti. Pie mums, ja kāds bērns piezvanītu, tad vecākiem bērni tiktu atņemti, vēl uzliktu pamatīgu sodu par nepamatotu zvanu. Cik cilvēcīgi policisti, bērnam sagribējās picu...Malači, policisti!

9.augusts Atbildēt

Pie mums tā bāriņu tiesa ir uz cietumu jāsūta.

9.augusts Atbildēt

Savādi gan! Policija noskaidrojuši zvanītā ja adresi devušies noskaidrot vai nekas puikiņam nekait, tad atveduši bada cietējiem picu! Mums te,, spridzina"dzelz ceļa stacijas, liek evakuēt Stradiņus, tikai neviens velns nav spējīgs pateikt vietu no kurienes zvanīts un kas izteicis draudus! Te tev nu bija 5 G savienojumi !

10.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:25

Jaunākās diskusijas